Reklama

Pierwsza miłość. Adam żeni się z Justyną

Środa, 17 grudnia 2014 (12:40)

Aleks ratuje Magdzie życie. Daga zaprasza Krystiana na kolację. Kinga dowiaduje się, że Adam niebawem żeni się z Justyną.

Zostają zebrane dowody potwierdzające, że Magda z premedytacją działała na szkodę dziecka! Pracownik opieki społecznej i funkcjonariusze policji wyprowadzają ją ze szpitala. Kilka godzin później Aleks znajduje kobietę w parku. Próbowała popełnić samobójstwo. Krystian zaprasza Dagę do kina.

Wiktoria traci głowę dla hazardu. Daga oznajmia Krystianowi, że umówi się z nim, jeśli chłopak nago wykąpie się w fontannie na rynku. Myśli, że go to zniechęci, ale on nie waha się ani chwili. Łambucki nie ma wątpliwości, że Magda próbowała popełnić samobójstwo, by znów zwrócić na siebie uwagę Aleksa.

Krystian jest niesamowicie dumny ze swojego ostatniego wyczynu. Jego kąpiel we wrocławskiej fontannie została uwieczniona na filmiku, który w sieci bije rekordy popularności. Daga zaprasza chłopaka do swojego mieszkania na romantyczną kolację.

Wieczorem wylewa wino na jasną bluzkę. Kiedy wraca przebrana z łazienki, nagi Krystian oczekuje na dalszy rozwój wydarzeń... Rysiek uważa, że tylko terapia pod okiem specjalisty jest w stanie wyciągnąć Wiktorię z jej uzależnienia od gier hazardowych. Adam wraca do Wrocławia. Informuje Kingę, że za kilka tygodni bierze ślub z Justynką!

Beata jest podekscytowana ślubem brata. Marysia jest bardzo ciekawa, czy Kinga w ogóle się na nim pojawi. Aśka postanawia zabawić się nad polskim morzem. Radek, Jowita i Mikser postanawiają do niej dołączyć. Rysiek jest zaniepokojony zachowaniem Wiktorii.

Zauważa, że żona od kilku dni pracuje dniami i nocami, ale przyjmuje tylko prywatne zlecenia. Mężczyzna nabiera podejrzeń, że Wiktoria prawdopodobnie znalazła sobie nowego adoratora.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama