Reklama

Pierwsza miłość. Desperacki krok Sabiny

Piątek, 15 maja 2015 (15:30)

Sabina chce zastrzelić Igora. Gdy jej się to nie udaje, upija się. Odwożąca ją do domu Daga traci panowanie nad autem.

Marysia i „Melka” poznają „Dragona”, szefa narkobiznesu. Natan nadal leży w śpiączce. Sabina nie wytrzymuje presji, wieczorem zjawia się więc bez zapowiedzi w mieszkaniu Igora. Przystawia mu broń do skroni, szykując się do strzału.

Po ucieczce z domu Igora Sabina wyrzuca broń do Odry. Rodzina i najbliżsi są zaniepokojeni jej stanem psychicznym. Beata podejrzewa Zośkę, że to właśnie przez nią Kinga nie jest z Arturem.

Sabina upija się w knajpie. Dzwoni do Igora i prosi go, żeby wreszcie raz na zawsze odczepił się od jej rodziny. Kaczmarczyk od razu pojawia się w mieście.

Przed klubem wpada na Dagę, prowadzącą pijaną Sabinę do samochodu. Dziewczyny go ignorują i odjeżdżają. Chwilę później kobiety ulegają groźnemu wypadkowi.

Kaczmarczyk znajduje nieprzytomne dziewczyny we wraku samochodu. Postanawia po raz kolejny namieszać w życiu Sabiny i zamienia nieprzytomne kobiety miejscami. Chce, żeby wyglądało na to, że to pijana Weksler prowadziła samochód.

Na wieść o wypadku Dagi i Sabiny przyjaciele są przerażeni i załamani. Tymczasem Igor zauważa kamerę przemysłową nad sklepem. Jest ona skierowana bezpośrednio w miejsce przed pubem, w którym stał samochód Sabiny.

Igor podejrzewa, że urządzenie zarejestrowało to, co działo się przed wypadkiem oraz kto wsiadł za kierownicę samochodu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama