Reklama

Pierwsza miłość. "Harcerz" jest zajęty

Czwartek, 20 listopada 2014 (13:38)

Staszek prosi Jowitę o przebaczenie. Aleks opiekuje się chorym synkiem Magdy. Kinga dowiaduje się, że „Harcerz” jest zajęty.

Kinga rozmawia w cztery oczy z „Harcerzem”, który zaprasza ją na piknik organizowany w jego nowej pracy. Roman nie może uwierzyć w to, że nie zostanie milionerem. Alicja zrywa zaręczyny z Wekslerem. Tłumaczy mu, że do siebie nie pasują, a ich małżeństwo byłoby kompletnym nieporozumieniem.

Kinga jest zawiedziona, że „Harcerz” z kimś się spotyka. Tymczasem Filip ma pomysł na uczciwy biznes. Chce zająć się sprzątaniem biur. Beata jest zawiedziona.

Filip ma nadzieję, że Beata odzyska do niego zaufanie i będzie mógł do niej wrócić. „Harcerz” ma wyrzuty sumienia po rozmowie z Majką. Staszek wyznaje Jowicie, że jest śmiertelnie chory! Prosi siostrę, by mu wszystko wybaczyła.

Beata i Filip spędzają ze sobą noc. Jowita opowiada Radkowi o wizycie brata. Magda prosi Aleksa o pomoc. Jej syn od dłuższego czasu ma wysoką gorączkę. Razem zabierają dziecko do szpitala.

Wiktoria i Rysiek wracają do Wadlewa. „Kaśka” składa wypowiedzenie. Daria przygotowuje się do naukowej prezentacji, którą ma przedstawić dzieciom w szkole. Nagrywa z tej okazji filmik.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama