Reklama

Pierwsza miłość. Karol chce zamordować Igora

Czwartek, 19 marca 2015 (11:30)

Emilka oskarża Paulinę, że to przez nią jej małżeństwo przeżywa kryzys. Karol postanawia zlecić zamordowanie Igora.

"Melka” nie dostaje przepustki. To konsekwencja jej ostatniego wybryku. Koleżanki z ośrodka, które ucierpiały wraz z nią, postanawiają ją ukarać! Igor ma już pierwsze objawy zapalenia płuc. Wieczorem zostaje przewieziony do szpitala. Bartek odbiera list do Emilki. Podejrzewa, że żona go zdradziła!

Karol wynajmuje Bruna, by pozbył się Igora. Mężczyzna sugeruje, by Weksler zadbał o swoje alibi. Sabina i Natan decydują się na wyjazd w góry. Bartek odwiedza Paulinę.

Kinga zaprasza Adama i Justynę na swój ślub. Sabina i Natan spędzają aktywnie czas na stoku narciarskim w Czarnej Górze. Spotykają też Luizę. Potem namawiają „Miksera”, by do nich dołączył.

Mikołaj mówi Luizie, że się w niej zakochał. Beata postanawia nie dopuścić, by Adam odbił Kingę Arturowi. Między Emilą i Pauliną dochodzi do wymiany zdań.

Prokurator przypomina Wekslerowi, że musi zrezygnować z uśmiercenia Igora. Ostrzega, że jeśli temu coś się stanie, będzie pierwszym podejrzanym. Sędzia nie zmienia decyzji w sprawie pobytu „Melki” w ośrodku. Dziewczyna znowu zostaje pobita przez „Rudą” i „Żyletę”.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama