Reklama

Pierwsza miłość. Kim jest kobieta, która pojawiła się w domu Domańskich?

Piątek, 13 listopada 2015 (13:33)

W życiu Michała niespodziewanie pojawia się kobieta, która sprawia, że Marysia zaczyna przeżywać poważne sercowe rozterki.

Marysia otrzymuje od Michała SMS-a z przeprosinami i tajemniczą informacją o małym, przejściowym problemie. Gdy Radosz odwozi Melkę do Krystiana, dostrzega przed domem Domańskiego w towarzystwie innej kobiety.

Paulina po raz kolejny traci dach nad głową i jest zmuszona poprosić Norberta o pomoc. Tymczasem Beata poznaje w Barbarianie młodego, przygnębionego miłosnym niepowodzeniem przystojniaka. Gdy próbuje zwrócić na siebie jego uwagę, w drzwiach knajpy staje Cyryl.

Kolejna awantura

Gdy Michał niespodziewanie funduje Melce i Krystianowi pobyt w SPA, młodzi myślą, że robi to, by móc spędzić czas w towarzystwie Marysi. Jednak kobieta nie dostaje żadnego zaproszenia. Postanawia więc sprawdzić, co kryje się za tą zaskakującą sytuacją. W Wadlewie pojawia się tajemniczy pożyczkodawca.

Michał odwiedza Marię z ogromnym bukietem kwiatów i wyjaśnia powód swojego dziwnego zachowania. Radosz w końcu dowiaduje się, kim jest kobieta, którą widziała przed domem Domańskie- go. Tymczasem w czasie wizyty Kornelii w domu Śmiałków dochodzi do kolejnej awantury.

Karol przedstawia Grzegorzowi plan działania i strategię ich wspólnego biznesu. Mężczyzna postanawia przekazać Wekslerowi swoje oszczędności z nadzieją, że ten je pomnoży. Sytuacja jednak się komplikuje.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama