Reklama

Pierwsza miłość. Kinga i Artur proszą o pomoc wszystkich napotkanych ludzi

Poniedziałek, 30 maja 2016 (13:35)

Żukowscy nadal bez powodzenia poszukują zaginionego synka. Natomiast Radek nie może uwierzyć, że ukochana od niego uciekła.

Po zgłoszeniu zaginięcia Tomka, policja rozpoczyna akcję poszukiwawczą. Najpierw jednak zarówno Żukowscy, jak i Maciek odpowiadają na tysiące pytań funkcjonariuszy i psychologa. Tymczasem w Wadlewie Anna znowu wpada w kłopoty.

Zakochany Radek postanawia pomóc Jowicie w ucieczce przed Tedem

W przygotowanym przez niego planie uczestniczą także Błażej z Darią. W tym czasie Kinga dostaje informację na temat miejsca pobytu syna. Razem z mężem wyrusza w te okolice.

Wspólnie z policją Żukowscy przeczesują miejscowość Klutajny, licząc, że natrafią na jakiś ślad Tomka... By potwierdzić arystokratyczne pochodzenie Anny, Śmiałek proponuje, że sprawdzi autentyczność odziedziczonej przez nią biżuterii.

Kolejna strata Jowity kompletnie rozbija Radka. Jego przygnębiające przypuszczenia potwierdza nagranie z dworcowego monitoringu. Widać na nim wyraźnie, że dziewczyna ucieka. Natomiast Kinga i Artur otrzymują informację, która sprawia, ze zaczynają znowu wierzyć w odnalezienie Tomka. Pragnąc uwolnić się od swojego oprawcy, Ewa szuka schronienia u Michała.

Ku jej ogromnemu zaskoczeniu pomocną dłoń wyciąga... Majka. Natomiast Lew przygotowuje się do nowej roli w filmie i o pomoc prosi Beatę. Dziewczyna jest zazdrosna o sceny miłosne.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama