Reklama

Pierwsza miłość. Kogo wybierze Sabina?

Czwartek, 7 stycznia 2016 (15:33)

Melka zrywa z Krystianem, a Ewa prosi ją, by się nad tym zastanowiła. Natomiast Sabina nie wie, kogo wybrać.

Przygnębiony Krystian po raz kolejny stara się przeprosić Melkę. Jednak zdaniem dziewczyny robi to w nieprzemyślany i nieszczery sposób. Dodatkowo Długosz bardzo drażni ciągła obecność Ewy przy ukochanym.

W tym samym czasie Wekslerowie za namową Grzegorza wybierają się do lasu, by postrzelać do celu. Wspólna wyprawa na nowo zbliża do siebie Sabinę i Natana, co od razu zauważa Radek. Chłopak nie może patrzeć na ten renesans uczuć – postanawia pójść do Barbariana, by o swoich problemach porozmawiać znajlepszym przyjacielem, Kaśką. Jednak nie dociera na miejsce...

By pokazać swoją dobrą wolę, Artur zaprasza Przemka na kolację, którą własnoręcznie przygotowuje. Niestety, szybko okazuje się, że mężczyźni mają zupełnie odmienne gusta kulinarne. I spojrzenie na wiele spraw – wkrótce dochodzi między nimi do ostrej wymia ny zdań.

W tym samym czasie do Barbariana dociera pobity Radek. Chłopak jest w kiepskim stanie. Do baru wpada przerażona Sabina, zaalarmowana telefonem Beaty.

Zieliński wyznaje dziewczynie miłość. Gdy stan chłopaka wyraźnie się pogarsza, Mikser odwozi go do kliniki i przekazuje pod opiekę Natana. Tymczasem Andrzej ze swoimi ochroniarzami obserwuje dom Sabiny.

Mieszkańcy Wadlewa nie domyślają się, że proboszcz pieniędzmi zebranymi w czasie mszy spłaca Skowronkowi raty parafian. Tymczasem Damian odwiedza Paulinę i wręcza jej drogi prezent.

Okazuje się, że kobieta jest zajęta – właśnie razem z Norbertem świętują rocznicę ich pierwszej randki. Mężczyźni bardzo szybko przechodzą od kłótni do rękoczynów.

Melka informuje Krystiana, że już nie chce się z nim spotykać. Chłopak jest całą sytuacją bardzo przygnębiony, czego nie może znieść jego matka. Kobieta zapewnia syna, że zrobi wszystko, by naprawić jego związek.

Odwiedza Długosz i prosi ją, by dała Krystianowi jeszcze jedną szansę. Po wyjściu ze szpitala Radek postanawia opuścić mieszkanie Wekslerów. Przedtem jednak spędza upojne chwile z Sabiną.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama