Reklama

Pierwsza miłość. Matka Krystiana nie może poradzić sobie ze stratą Michała

Środa, 18 maja 2016 (11:35)

Ewa załamuje się, gdy słyszy o planach Marysi i Michała. Coraz częściej sięga po alkohol. A Beata spotyka się ze znanym aktorem.

W prasie ukazuje się artykuł opisujący domniemany związek Beaty ze znanym aktorem. Dziewczyna jest zdruzgotana. Gdy po południu w barze pojawia się jej adorator, liczy na wsparcie z jego strony. W tym czasie Bartek namawia Tolę na specjalistyczne badania.

Ewa nie radzi sobie z decyzją Michała

Przygnębiona Ewa nie potrafi poradzić sobie z faktem, iż Michał postanowił poślubić Marysię. Pijana zjawia się w Barbarianie i urządza awanturę. Jej żenujące zachowanie wprawia w zakłopotanie Radosz. Natomiast w Wadlewie aż huczy od plotek. W końcu również do Emilki dociera informacje, że Bartek jest ojcem dziecka Toli.

Z powodu domniemanego romansu Beaty z Lwem, dziewczyna staje się obiektem niewybrednych komentarzy i drwin. Aktor, by naprawić sytuację, aranżuje randkę. A Emilka w końcu odkrywa sekretny plan ojca. By zapomnieć o „Kaśce”, Katarzyna umawia się na randkę z kolegą z partii. W tym czasie zrozpaczony barman spędza wieczór w towarzystwie Bartka i „Miksera”.

Tymczasem Sabina i Radek nie potrafią rozdzielić spraw prywatnych od zawodowych – ich rozstanie źle wpływa na wspólny biznes. Chcąc pomóc w pogodzeniu się Jowity i Radka, Beata ucieka się do podstępu. Gdy wreszcie byli kochankowie się spotykają, nie potrafią zapanować nad namiętnością. Brak kontaktu ze strony matki źle wpływa na Krystiana.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama