Reklama

Pierwsza miłość. Mieszkańcom Wadlewa otwierają się oczy...

Czwartek, 14 stycznia 2016 (13:33)

Emilka namawia mieszkańców Wadlewa, by przeciwstawili się Skowronkowi. Tymczasem Radek wyprowadza się od Wekslerów.

Chociaż Ewa próbuje na różne sposoby zniechęcić syna do Melki, chłopak nie daje za wygraną. Zdesperowany próbuje wzbudzić w ukochanej zazdrość. W związku z tym organizuje głośną imprezę na ławce pod oknami dziewczyny. Niestety, kończy się ona interwencją straży miejskiej. Tymczasem Emilka próbuje uświadomić mieszkańcom Wadlewa powagę zagrożenia ze strony Skowronka.

Radek postanawia wycofać się ze spółki

Po głębszym zastanowieniu Radek postanawia wycofać się ze spółki z Wekslerem. Karol jednak przekonuje chłopaka, by tego nie robił. Jednocześnie prosi go o pomoc w odnalezieniu Andrzeja, który zniknął. A Katarzyna, na skutek splotu nieprzewidzianych okoliczności, nie jest w stanie zorganizować planowanego zlotu młodzieżówki.

Z pomocą dziewczynie przychodzi niezawodny Kaśka. Chłopak prosi Kingę, by partyjny miting mógł się odbyć w Barbarianie. Nadchodzi ważny dzień dla Sabiny – ma się stawić w sądzie na ogłoszenie wyroku w swojej sprawie. Ponieważ dziewczyna jest przekonana, iż orzeczenie będzie dla niej korzystne, postanawia uczcić to w gronie swoich wspólników.

W tym samym czasie Radek uświadamia sobie, że musi jak najszybciej wyprowadzić się z mieszkania Wekslerów. Zwraca się więc z prośbą do Miksera, by przyjaciel pozwolił mu przenocować w klubie Kingi. Natomiast Katarzyna po porażce organizacyjnej, jaką był zlot młodzieżówki, zbiera się na odwagę i przeciwstawia prezesowi partii.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama