Reklama

Pierwsza miłość. Miłosne rozterki Sabiny

Wtorek, 19 stycznia 2016 (09:33)

Sabina nie może się zdecydować, przy którym mężczyźnie mocniej bije jej serce. A Saniewski z ukochaną świętują sukces.

Ku zaskoczeniu Miksera w klubie oprócz Radka pojawiają się także inni nieproszeni goście. W tym samym czasie Sabina, zaniepokojona losem Zielińskiego, próbuje się z nim skontaktować. Rozdrażniony Natan prosi dziewczynę, by podjęła decyzję dotyczącą ich związku.

Po rozmowach z mieszkańcami Wadle wa Emilka postanawia wytoczyć Skowronkowi proces. Jednak przedtem pragnie zasięgnąć porady prawnika.

Tymczasem Norbert próbuje odbudować swój związek z byłą żoną. Melka z kolei, za namową Marysi, decyduje się na spotkanie z Krystianem. Mimo wielu prób Natan wciąż nie może dogadać się z ukochaną.

Natomiast Radek dowiaduje się od zmartwionego przyjaciela, że nie może już nocować w klubie. A w domu Śmiałków trwa narada wojenna. Zgromadzeni dochodzą do wniosku, że jedyną szansą na pokonanie Skowronka jest... Paulina.

Załamany Krystian spędza całe noce w Barbarianie, gdzie topi swoje smutki w alkoholu. W pewnym momencie chłopak dochodzi do wniosku, że jego życie nie ma sensu...

Saniewski i Katarzyna w czasie wspólnego świętowania sukcesu bardzo się do siebie zbliżają. Dziewczyna prosi barmana, by był jej wsparciem i doradcą. Kaśka bardzo chętnie przystaje na jej prośbę.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama