Reklama

Pierwsza miłość: Odc. 1662-1666

Poniedziałek, 25 marca 2013 (09:50)

Daga udowadnia, że Igor korzysta z usług prostytutki. Marysia znajduje nić porozumienia z Kaśką. Hubert zatrudnia opiekunkę.

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Radek rozważa możliwość rozpoczęcia współpracy z Marcinem, kumplem z uczelni, który handluje niewielkim sprzętem domowym i elektronicznym.

Kinga nie jest zachwycona przyjazdem Beaty, siostry Adama i jej męża Filipa. Patrycja planuje przyjęcie urodzinowe.

Radek wchodzi w biznes z Marcinem

Adam zaprasza rodzinę i najbliższych znajomych na swój premierowy występ. Okazuje się, że Beata i Szymon bardzo dobrze się znają!

Patrycja waha się, czy zaprosić Mirkę na imprezę. Ostatecznie postanawia zaryzykować. Pomimo wątpliwości i oporów Radek jednak wchodzi w biznes z Marcinem.

Kinga ma dość rodziny Adama

Patrycja jest rozczarowana zachowaniem Fabiana podczas urodzin. Sabina prosi Dagę, by zaprojektowała i uszyła dla niej suknię ślubną i garnitur dla Igora.

Przyjaciółka nie kryje, że miała nadzieję, iż do ślubu nie dojdzie... Kinga ma dość rodziny Adama. Przy okazji słyszy o ich problemach finansowych.

Plan zniszczenia Igora

Kinga udowadnia dostawcy, że oszukał ją i knajpę na zawyżone faktury.

Daga dogrywa z Czarkiem szczegóły planu zniszczenia Igora. Fotograf namierza adres prostytutki, której częstym klientem jest adwokat.

Marysia próbuje znaleźć nić porozumienia z Kaśką. Bezskutecznie.

Hubert zatrudnia opiekunkę

Mikser próbuje odwieść Dagę od pomysłu rujnowania związku Sabiny i Igora. Może w ten sposób stracić przyjaciółkę i niekoniecznie doprowadzić do ich zerwania.

Z kolei Marysi udaje się zapanować nad Kaśką. Hubert zatrudnia opiekunkę dla Julki. Aurelia namawia Śmiałka, by zabrał ją do opery.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama