Reklama

Pierwsza miłość: odc.1686-1690

Czwartek, 25 kwietnia 2013 (11:55)

Kinga dowiaduje się, że Filip jest śmiertelnie chory. Błażej i Mikser chcą, by Robert wygrał w konkursie na Mistera Polski.

Wojtek ma pewność, że Jaś nie jest jego dzieckiem. Nie wie, jak powiedzieć o tym Rączce. Okulska prosi Patrycję, by dała Mirce korepetycje z fizyki. Z kolei Błażej opowiada Grażynie o ostatnich szaleństwach swojego ojca i o tym, dlaczego zwolnił jej ochroniarzy.

Kinga pyta Filipa wprost, czy on jest na coś chory. Jeśli miał w planach zasięgnąć opinii profesora Mrozińskiego, specjalisty w dziedzinie tętniaków mózgu, to pewnie ma problem. Mężczyzna mówi jej prawdę... Fabiana dręczą wyrzuty sumienia odnośnie tego, co wydarzyło się między nim a Mirką.

WWadlewie Emilka i Bartek intensywnie angażują się w opiekę nad Jasiem. W tym czasie Wojtek próbuje odnaleźć prawdziwego ojca dziecka.

Filip zjawia się w Barbarianie i prosi Beatę o chwilę rozmowy. Małżonkowie dochodzą do wniosku, że najlepszym wyjściem dla nich będzie się rozstać...

Emilka pomaga Marlence w przygotowaniach do ślubu. Kiedy wszystko wydaje się być gotowe do uroczystości, w Wadlewie bez zapowiedzi zjawia się Rączka.

Błażej i Mikser organizują znajomych, by głosowali na Roberta w konkursie na Mistera Polski.

Zapłakana Beata opowiada Kindze o wynikach konsultacji Filipa u profesora Mrozińskiego. Niestety, tak wielkie tętniaki operuje się tylko w specjalistycznej klinice w Kanadzie!

Filip opowiada Hubertowi o swoich problemach zdrowotnych. Biuro podróży, które organizowało wakacje Kaśki, splajtowało...

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama