Reklama

Pierwsza miłość. Radek pomaga Jowicie

Środa, 21 października 2015 (10:32)

Sabina sądzi, że Karol odniósł spektakularne zwycięstwo nad Igorem. Dziewczyna nie ma pojęcia o stanie finansów ojca.

Andrzej chce jak najszybciej zakończyć sprawę z Igorem. W związku z tym sugeruje Karolowi, że powinni sięgnąć po bardziej radykalne metody perswazji. Jednak Weksler jest temu przeciwny.

Radek stara się za wszelką cenę zdobyć pieniądze na leczenie Jowity. Trafia nawet do pewnej fundacji, ale jej pracownicy nie dają mu zbyt wielkich nadziei na rozpatrzenie wniosku. Tymczasem Sabina próbuje wykręcić się od kolejnych wizyt u psychologa.

Jowita nie zamierza czekać z założonymi rękami

Rezygnuje z pomocy fundacji i razem z Radkiem zaczyna poszukiwać sponsorów. Natomiast Natan sugeruje Sabinie, że powinna zacząć spotykać się z przyjaciółmi.

Karol zabiera Sabinę do hotelu i pokazuje jej zamkniętego i bezbronnego Igora. Dopiero ten widok wywołuje na ustach dziewczyny prawdziwy uśmiech. Tymczasem Emilka nieustannie myśli o... Paulinie, co doprowadza ją niemal do szału. Kornelia, w ramach terapii, proponuje dziewczynie pewien rytuał.

Sabina i Karol świętują swoje zwycięstwo nad Igorem. Niestety, dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, że tak naprawdę ojciec nie odzyskał utraconych pieniędzy i jest bankrutem. W tym samym czasie wściekła Emilka jedzie na spotkanie z Pauliną.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama