Reklama

Pierwsza miłość: Śmierć Agaty

Poniedziałek, 2 czerwca 2014 (13:32)

Błażej nie chce żenić się z Aśką. Piotr morduje Agatę. Natan ustala, że dziewczyna wcale nie popełniła samobójstwa.

Piotr odzyskuje zaufanie Agaty. Po wspólnie spędzonej nocy zaprasza ją na spacer. Podczas przechadzki częstuje winem. W chwili nieuwagi Agaty dolewa jej do kubka narkotyk. Potem daje jej do przeczytania list. Makowska jest w dołku finansowym.

Agata zostawia list pożegnalny

Natan informuje Sabinę, że Agata popełniła samobójstwo! Wręcza jej list pożegnalny. Nie mówi jednak, co dziewczyna powiedziała mu na chwilę przed śmiercią. Natomiast Zuber uspokaja Piotra, że śledztwo szybko zostanie zamknięte z powodu wcześniej zdiagnozowanej choroby psychicznej samobójczyni. Emilka za wszelką cenę próbuje pomóc Makowskiej w efektywnej sprzedaży ogórków.

Pogrzeb Igora mistyfikacją?

Natan i Mikser wtajemniczają Radka w śledztwo związane ze śmiercią Agaty. Dochodzą do wniosku, że jedyną szansą na sprawdzenie, czy Igor rzeczywiście nie żyje, jest ekshumacja! Jeśli jego trumna okaże się pusta, będzie wiadomo, że pogrzeb był tylko mistyfikacją. Błażej ma dość Aśki i ojca, który próbuje go z nią wyswatać. Prosi Kaśkę o pomoc.

Akcja ratowania ogórków

Emilka wpada na pomysł, by akcję ratowania ogórków Makowskiej nagłośnić w telewizji. Na gwiazdę spotu zostaje wybrana Malwina. Zuber odwiedza Sabinę pod pretekstem zebrania informacji dotyczących śmierci Agaty.

Reklama odnosi skutek

Makowska jest uratowana. Reklama odnosi zamierzony skutek. Nie będzie musiała zamykać przetwórni ogórków. Łucja próbuje przekonać córkę, że źle zrobi, planując swoje życie u boku Radka. Artur wpada na pomysł, który może pomóc Filipowi. Sugeruje, by Kinga zagrała jego żonę.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama