Reklama

Polskie seriale, które zobaczysz tylko w sieci

Środa, 27 marca 2013 (09:51)

W Polsce też mamy profesjonalne produkcje, które można zobaczyć jedynie w internecie. Nie są to jednak niezależne seriale, ale ciągi dalsze znanych historii.

Julia 2

Ciąg dalszy losów Julii (Julia Rosnowska) i Janka (Krystian Wieczorek), których walkę o miłość śledziliśmy na antenie TVN w ubiegłym roku. Internetowe odcinki trwają od 6 do 8 minut, są bardziej komediowe niż obyczajowe. Powstanie ich 10.

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Na taki krok zdecydowali się najpierw twórcy "Przepisu na życie". Sukces serialu i prośby widzów o pokazanie „trochę więcej”, zainspirowały stację TVN do wyprodukowania "Przepisu na więcej". Kilkuminutowe odcinki ze scenkami z Aldoną (Izabela Kapiasova) i Żyletą (Hacen Sahraoui) pojawiły się na stronie www.tvnplayer.pl w 2011 roku (i są tam do dziś).

Wkrótce potem, po rozpoczęciu emisji serialu "Julia" na głównej antenie, wzięto pod lupę drugoplanową bohaterkę graną przez Aldonę Jankowską i tak powstał internetowy miniserial "Bożenka". "Julia" doczekała się też w sieci kontynuacji – 10 odcinków "Julia 2" to nowość na internetowej stronie TVN.

AJ

Bożenka

Tytułowa bohaterka za wszelką cenę chce zdobyć rolę w serialu... „Julia”. Przebiera się więc za Julię Rosnowską, namawia scenarzystów na zmiany itp.

Zdjęcie

Przepis na więcej /Mat. Prasowe
Przepis na więcej
/Mat. Prasowe

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama