Reklama

Prawdziwe uczucie

Niedziela, 22 września 2013 (10:30)

Gdyby pieniądze mogły dawać szczęście, bohaterowie tej telenoweli żyliby, jak w raju. Co jednak, gdy los szczodrze obdarzył ich tylko bogactwem?

Nierzadko się zdarza, że losy matki i córki w serialach lubią nie tyle się plątać, co... powtarzać. Dwa pokolenia kobiet, które zakochują się w swoich ochroniarzach, to główne wątki najnowszej meksykańskiej telenoweli.

Szczęście w nieszczęściu

Zamożna i wpływowa Victoria Balvanera (Erika Buenfil) naraża się gangsterom. Gdy wkraczają do jej domu, tylko przypadkowe pojawienie się Jose Angela (Eduardo Yanez) ratuje ją od zguby. Milionerka postanawia się odwdzięczyć, zatrudniając go jako ochroniarza.

Takie wydarzenie bardzo ich do siebie zbliży

Nietrudno się domyślić, że takie wydarzenie bardzo ich do siebie zbliży, choć na drodze ich miłości stoi mąż Victorii – Nelson (Guillermo Capetillo), który nie zgadza się na rozwód, chcąc nadal mieć dostęp do pieniędzy żony.

Jednocześnie zdradza Victorię z kochanką (Marjorie de Sousa). Karta się odwróci Los lubi płatać figle i się powtarzać, więc gdy Victoria boi się o życie swojej córki – Nicole, także dla niej zatrudnia ochroniarza – Francisco Guzmana (Sebastian Rulli).

Początkowo kapryśna i zarozumiała dziewczyna wykorzystuje Francisca do każdej zachcianki. Jednak potem zauważa, że przystojny ochroniarz spogląda na nią nie tylko jako na pracodawczynię.

Między nimi rodzi się uczucie, które jednak przerywa nagłe pojawienie się w posiadłości Balvanerów adoptowanej córki Jose Angela – pięknej Liliany (Sherlyn). Dziewczyna od razu zakochuje się we Francisco, co wywołuje zazdrość i szykany Nicole. Jakby tego było mało, senior rodu Balvanerów – Anibal (Enrique Roche) co raz spiskuje intryguje między członkami rodziny.

WBS

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama