Reklama

Prawo Agaty 3: Miłość i rywalizacja

Środa, 6 marca 2013 (09:39)

Tajemnicza śmierć alpinisty, eksmisja syna-darmozjada, prezenterka telewizyjna oskarżona o znęcanie się nad dzieckiem i wnuczka, występująca o ubezwłasnowolnienie dziadka. Dzielni prawnicy znowu będą mieli ręce pełne roboty!

Zdjęcie

Już w 1. odcinku Agata (Agnieszka Dygant) zasłabnie i wyląduje w szpitalu. Marek (Leszek Lichota) natychmiast ją odwiedzi. /Mat. Prasowe
Już w 1. odcinku Agata (Agnieszka Dygant) zasłabnie i wyląduje w szpitalu. Marek (Leszek Lichota) natychmiast ją odwiedzi.
/Mat. Prasowe

Przed nami trzeci sezon „Prawa Agaty”, w nim zaś jeszcze więcej zamieszania, skomplikowanych rozpraw, trudnych wyborów zawodowych i osobistych oraz ciekawych ludzi, którzy staną na drodze trójki prawników.

Wszystko wskazuje na to, że Agata (Agnieszka Dygant), Marek (Leszek Lichota) i Dorota (Daria Widawska) mają kłopoty w pracy – przyjdzie im stoczyć bój o przetrwanie kancelarii.

W sercach także chaos. Marek przyzna się wreszcie przed samym sobą, że kocha Agatę. Czy jednak rozstanie się z Okońską (Małgorzata Kożuchowska)? I jaki wpływ na jego decyzje będzie miała choroba Agaty?

Dorota – świeżo upieczona mama trzeciego już dziecka – też ma kłopoty. – Będzie się starała pogodzić to, co jest nie do pogodzenia: pracę świetnej prawniczki i obowiązki matki – mówi Daria Widawska.

Na szczęście, jest światełko w tunelu. – Mąż wreszcie się przebudzi i po prostu jej pomoże – dodaje. – W każdym odcinku poznacie nowe postaci – zdradza Leszek Lichota. Będą wśród nich m.in. prezenterka tv Danuta Ł. (Magdalena Cielecka), alpinista Szymon R. (Szymon Żurawski), mecenas Bitner (Jan Frycz) oraz... zapominalski Lucjan Z. (Krzysztof Kowalewski).

MACIEJ MISIORNY

Zdjęcie

Marek zda sobie sprawę, że kocha Agatę. Czy jednak odejdzie od prokurator Okońskiej (Małgorzata Kożuchowska)? /Mat. Prasowe
Marek zda sobie sprawę, że kocha Agatę. Czy jednak odejdzie od prokurator Okońskiej (Małgorzata Kożuchowska)?
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

Partnerzy, kumple, świetnie się rozumieją. Czy jednak Agata i Marek zdecydują się  być razem? /Mat. Prasowe
Partnerzy, kumple, świetnie się rozumieją. Czy jednak Agata i Marek zdecydują się być razem?
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

Dorota stara się sprostać obowiązkom mamy, nie zaniedbując pracy. – W zasadzie to niemożliwe! – mówi Daria Widawska. /Mat. Prasowe
Dorota stara się sprostać obowiązkom mamy, nie zaniedbując pracy. – W zasadzie to niemożliwe! – mówi Daria Widawska.
/Mat. Prasowe

Wystąpią gościnnie

Zdjęcie

Mec. Czerska /Mat. Prasowe
Mec. Czerska
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

Wdowa /Mat. Prasowe
Wdowa
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

Mecenas Bitner /Mat. Prasowe
Mecenas Bitner
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

Danuta Ł. /Mat. Prasowe
Danuta Ł.
/Mat. Prasowe

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama