Reklama

Premiera "Spectre", kolejnej części przygód Jamesa Bonda

Środa, 18 listopada 2015 (15:32)

Na światowej premierze filmu o agencie 007 pojawiła się obsada oraz członkowie rodziny królewskiej. Krytycy są zachwyceni! Czy „Spectre” odniesie sukces?

Premiera 24. filmu o przygodach agenta 007 w służbie Jej Królewskiej Mości nie mogła się odbyć nigdzie indziej, tylko w Londynie. Choć sama Elżbieta II nie pojawiła się na uroczystym pokazie „Spectre”, dopisali pozostali członkowie dynastii Windsorów – książę Harry z bratem Williamem oraz jego piękną małżonką Kate.

Wszyscy razem

Każdy film o Jamesie Bondzie jest nad Tamizą ogromnym wydarzeniem. Na okoliczność premiery „Spectre” londyńskie muzeum figur woskowych Madame Tussauds stworzyło wystawę figur wszystkich sześciu odtwórców roli agenta 007.

Do Daniela Craiga dołączyli Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton oraz Pierce Brosnan. Wystawa potrwa sześć tygodni, po tym czasie woskowi Bondowie wyruszą na światowe tournée po innych placówkach muzeum.

Rozrywkowa klasyka

Podczas premiery filmu oczy wszystkich skupione były na odtwórcach głównych ról. Danielowi Craigowi towarzyszyły dziewczyny Bonda: 51-letnia Monica Bellucci i 30-letnia Léa Seydoux.

Na czerwonym dywanie do zdjęć z fanami cierpliwie pozowali Ralph Fiennes, który zagrał M, szefa Bonda oraz Christoph Waltz obsadzony w roli czarnego charakteru.

Po projekcji krytycy mówili jednym głosem: „To rozrywka w czystej postaci!”.

NHL

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama