Reklama

Projektanci na start: Kto uszyje zwycięstwo?

Piątek, 24 stycznia 2014 (09:15)

Nadchodzi koniec zmagań młodych projektantów. Już 15 stycznia dowiemy się, kto zasłużył na miano najlepszego.

Sztuka marketingu

W ciągu kilkunastu tygodni mogliśmy poznać dwunastu świetnych i biegłych w sztuce projektowania ubiorów uczestników. Mierzyli się oni nie tylko z czasem i precyzją wykonania, ale także z surowym jury.

To Miss Świata ’89 Aneta Kręglicka, Mona Kinal z Mostrami.pl i fotograf Marek Straszewski czuwali nad tym, by pomysły były wyjątkowe.

Co ważne, liczył się także pomysł na „sprzedanie” swojej twórczości. Nieoceniona była przy tym pomoc uznanych projektantów marek m.in. BOHOBOCO, ZUO Corp. czy MMC, którzy służyli inspiracją.

Kto w finale?

Przed kończącym serię odcinkiem widzowie poznają duet finalistów spośród trójki uczestników – Dagmary Stawiarskiej, Piotra „Pjotra” Górskiego i Jarka Juźwina.

Choć Tele Tydzień był już na nagraniu finału, nie zdradzimy Wam niespodzianki, ale chętnie podzielimy się wrażeniami...

Emocje do końca

Tak jak cały program, ostatni odcinek nagrywany był w Centrum Promocji Mody łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. W nowoczesnej sali odbył się wyjątkowy pokaz wszystkich dotychczasowych kreacji finalistów. Dynamiki i „pazura” dodawali rockmani z „Uniqplan”, wokół których wiły się modelki prezentujące kreacje...

Dyskusje jurorów

Emocje podgrzały jeszcze dyskusje jurorów. Dotychczasowi stanęli murem za swoimi faworytami, a rolę „złych policjantów” odegrali specjalni goście – Jacek Kłak, twórca i dyrektor FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi oraz projektant Maciej Zień.

Do końca więc ważyły się losy zwycięzcy programu. Tym bardziej że ostateczny głos należał do publiczności w studiu. Zdradzimy, że i my mieliśmy wpływ na decyzję...

Wojciech Skrok

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama