Reklama

Pytanie na śniadanie. Będzie jeszcze lepiej!

Środa, 21 października 2015 (10:32)

Wiele osób rozpoczyna z tym programem dzień. Dlatego ważne jest, aby treści, które przekazuje, były nie tylko przydatne w życiu, ale też nastrajały optymistycznie. Aby prowadzący byli przyjaźni, taktowni, pełni energii i dowcipni. I takie właśnie jest „Pytanie na śniadanie”.

Znamy ten magazyn już od ponad 13 lat, bo tyle czasu Dwójka go emituje. Uczy nas gotować, dbać o zdrowie, rodzinę, modnie się ubierać... Z „Pytaniem na śniadanie” poznajemy zwykłych i sławnych ludzi, podglądamy gwiazdy w ich domach. Zżyliśmy się z prowadzącymi program. Jednych lubimy bardzo, innych jeszcze bardziej! Jest świetnie, a w nowym wydaniu ma być jeszcze lepiej.

Nowe logo, studio, tematy

TVP 2 świętuje swoje 45. urodziny. W związku z tym wychodzi naprzeciw oczekiwaniom widzów i gruntownie odświeża „Pytanie...”. – Będziemy budzić ich pozytywnymi emocjami, uwiedziemy tych, którzy dotąd się do nas nie przekonali – zapewniają nas twórcy programu.

Zapowiada się ciekawie i wesoło, nie zabraknie interesujących gości. Nic, tylko oglądać! Wzbogacone zostaną poruszane dotychczas tematy, przybędą również nowe. I tak np. kontynuowana jest akcja zachęcająca dzieci i młodzież do zdrowego stylu życia.

Będziemy się mądrze odchudzać z Konradem Gacą. Mariola Bojarska-Ferenc wciąż będzie zajmować się paniami po 50. roku życia, namawiając je do większej aktywności fizycznej.

Z kolei Jolanta Kwaśniewska postara się oswajać widzów ze starością, nieuchronnym etapem życia każdego z nas. Nie zabraknie oczywiście kultury, sztuki i rozrywki. Alicja Resich-Modlińska porozmawia ze znanymi artystami, a wspólnie z Marią Czubaszek w cyklu „Czubek tygodnia” prześwietli życie celebrytów.

Wiemy, że będzie zabawnie, bo obie panie potrafią oceniać dowcipnie. Z pewnością zainteresują nas kolejne odcinki w cyklach „Mój pierwszy raz”, „Czerwony dywan” czy „Modny świat”, a także smakowita kuchnia.

Prawdziwa gratka czeka panie w czwartki. Będzie pysznie i pięknie. Powód? Przystojni kucharze przyrządzą specjały tylko i wyłącznie dla kobiet. Miłe panie, nie przegapcie tego! Wszystko będzie się działo w unowocześnionym studiu.

Zmieniono w nim całą scenografię, którą zaprojektowała renomowana pracownia WWAA. Jest nowe logo i czołówka programu. Muzykę specjalnie dla „Pytania na śniadanie” skomponował Adam Sztaba. Będzie rodzinnie, inspirująco i ciekawie!

Energetyczni prezenterzy

Odmienione studio i nowe tematy nie wystarczą, by zdobyć uwagę widza. Do tego potrzebni są jeszcze prowadzący program. Mili, sympatyczni, kompetentni i promieniejący pozytywną energią. A prezenterzy „Pytania na śniadanie” tacy właśnie są! Na dodatek, wszyscy bardzo atrakcyjni – panie śliczne, a panowie przystojni.

Oto pary, które bedą nas rano witać w Dwójce – Anna Popek i Michał Olszański, Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Monika Zamachowska i Łukasz Nowicki oraz Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny.

Marcelina, modelka, Miss Polonia z 2011 roku, jest nową współgospodynią magazynu. Czy da sobie radę? – To dziewczyna do tańca i do różańca. Jest wielką niespodzianką w naszym zespole, ale właśnie ta świeżość będzie mocnym atutem „Pytania na śniadanie”. Nie mam wątpliwości, że ujmie widzów. I to nie tylko na pierwszy rzut oka – chwali swoją partnerkę Tomasz Wolny.

A ona odwzajemnia się komplementem: – Tomek to ten typ faceta, którego zna się od lat, w chwilę po spotkaniu już wiadomo, z kim ma się do czynienia. Znakomity dziennikarz, świetny reporter. Po prostu fachowiec z doskonałym warsztatem dziennikarskim, będzie najlepszym nauczycielem – cieszy się Marcelina.

Do oglądania magazynu gorąco zachęca Bernadetta Bieszczanin, szefowa „Pytania na śniadanie”. – Mamy fantastycznych prowadzących, świetną ekipę realizującą program. Zostańcie z nami i oglą- dajcie najlepszą telewizję śniadaniową od poniedziałku do soboty! – mówi. – Jestem przekonana, że z nami każdy dzień będzie udany – dodaje.

Helena Świerzbińska

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama