Reklama

Pytanie na śniadanie. Pełno atrakcji

Piątek, 28 sierpnia 2015 (13:37)

Sympatyczni prowadzący i ulubione cykle w nowej odsłonie. Eksperci z wielu dziedzin oraz doskonali kucharze. Ciekawe, a niekiedy bulwersujące opinię społeczną tematy. To wszystko czeka nas w jesiennych wydaniach programu.

Jeden z najpopularniejszych telewizyjnych magazynów śniadaniowych pod koniec lipca wrócił do tradycyjnego rytmu. Ulubieni prowadzący i ich interesujący rozmówcy znowu goszczą w naszych domach przez sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. My zdradzamy, co twórcy magazynu przygotowali dla widzów na jesień.

Powrót ulubionych

W teamie gospodarzy nic się nie zmieniło. Duety – Anna Popek i Michał Olszański, Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Iwona Radziszewska i Łukasz Nowicki, a także Monika Zamachowska oraz Tomasz Wolny, to sprawdzona załoga.

Na antenę „Pytania na śniadanie” wracają także znane i docenione przez fanów programu cykle – „Odchudzanie na śniadanie”, czyli Konrad Gaca, specjalista od zdrowej i niezwykle skutecznej utraty wagi.

Ponownie zobaczymy też Mariolę Bojarską-Ferenc i jej bardzo energetyczny „Klub 50 plus – zawsze w formie”. Jak zapowiadają autorzy, oba cykle zaskoczą widzów odświeżoną formułą i mnóstwem ciekawych pomysłów. Jakich? To niespodzianka!

Oczywiście będą także kontynuowane pełne dowcipu i inteligentnych złośliwości spotkania z Alicją Resich-Modlińską i Marią Czubaszek.

Zobaczymy również Jolantę Kwaśniewską, gotowego na każde wyzwanie i ryzyko Mikołaja Roznerskiego, Karolinę Malinowską poszukującą recepty na harmonię w życiu, a także Marcelinę Zawadzką oraz kochającą kino znakomitą Grażynę Torbicką.

Nie zabraknie też ekspertów z różnych dziedzin, a w śniadaniowej kuchni rządzić będą wybitni i kreatywni kucharze, którzy zapewne zainspirują widzów swoimi kulinarnymi przepisami.

Akcja dla zdrowia

Twórcy i gospodarze magazynu planują również ogólnopolską akcję edukacyjną skierowaną do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz do ich rodziców.

– Chcemy zachęcić młodych ludzi do zdrowego stylu życia – wyjaśniają producenci programu. – Będziemy intensywnie promować modę na zdrowe śniadanie oraz sport.

Udowodnimy także, że śmieciowe jedzenie jest już od dawna passe. Amba- sadorami naszej akcji będą młode gwiazdy internetu, eksperci z dziedziny odżywiania i znani, utytułowani sportowcy.

Do udziału w tej kampanii zaprosimy również szkoły. Chcemy wykreować wśród młodych ludzi modę na zdrowie!

Jubileusz na antenie

Autorzy programu szykują dla nas jeszcze jedną niespodziankę. 30 sierpnia zobaczymy nadzwyczajne, niedzielne wydanie „Pytania na śniadanie”, przygotowane z okazji jubileuszu 150-lecia Katowic, które ze studia w Warszawie poprowadzi duet Monika Zamachowska i Tomasz Wolny, a relację z Katowic przygotuje rodowita Ślązaczka – Anna Popek. Zobaczymy m.in. koncert gwiazd polskiej muzyki, wywodzących się z Górnego Śląska.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama