Reklama

"Pytanie na śniadanie" w nowej odsłonie

Środa, 22 października 2014 (09:37)

Cztery pary prowadzących, kontynuacja lubianych przez widzów cykli, a także nowe twarze i propozycje. Oto, co przygotowali dla nas autorzy magazynu.

Pytanie na śniadanie” jest najdłużej nadawanym magazynem porannym. Na antenie TVP 2 oglądamy go od 2002 roku i wciąż cieszy się sympatią widzów. W innym układzie Od września zmienił się układ par prowadzących program.

Gospodarzami „Pytania...” są teraz cztery duety – Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Anna Popek i Michał Olszański, Monika Zamachowska i Tomasz Wolny oraz Iwona Radziszewska z Łukaszem Nowickim. Z programu nie zniknęła Ula Chincz. Dziennikarka przygotowuje relacje na żywo oraz przeprowadza wywiady z gwiazdami.

Powrót ulubionych cykli

Na antenę wróciła Alicja Resich- -Modlińska i Maria Czubaszek. Obie panie oglądamy w cyklu „Czubaszek na śniadanie”. Natomiast aktor Mikołaj Roznerski, który namawiał widzów do codziennych ćwiczeń, teraz – w cyklu „Total Forma Ekstremalnie” – próbuje swoich sił m.in. w starciu z komandosami i strongmanami.

Po ulicach zacznie grasować Barbara Kurdej-Szatan jako „Agentka do zadań specjalnych”. Beata Pawlikowska przygotuje wyprawę „W dżungli zdrowia”, a Mariola Bojarska-Ferenc udowodni, że możemy być „Piękni i zdrowi po 40.”.

Znajdzie się i coś dla wielbicieli plotek ze świata gwiazd i celebrytów. Dba o nie ekipa „Czerwonego Dywanu”, czyli Paulina Drażba, Katarzyna Burzyńska oraz Mateusz Szymkowiak.

Mnóstwo atrakcji

Autorzy magazynu przygotowali też nowe propozycje. W piątki premiery filmowe poleca Grażyna Torbicka, o kulturze od kuchni opowiada aktorka Agata Nizińska, a warte przeczytania książki rekomenduje Katarzyna Gryga.

To nie koniec nowości. Karolina Malinowska, modelka i spełniona mama poprowadzi cykl „Misja Mama”, w którym poszuka odpowiedzi na pytania, z jakim borykają się młodzi rodzice. Inne zadanie ma Klaudia Podkalicka – kierowca rajdowy. W swoim cyklu „Kobieta za kierownicą” udowodni, że panie świetnie radzą sobie z prowadzeniem auta.

Dziennikarka Weronika Diallo sprawdzi w „Polki cudzoziemki, Polki w chuście”, jak w naszym kraju radzą sobie muzułmanki. Paulina Drażba w „Stylowych podróżach” pokaże, jak ubierają się ludzie w najmodniejszych europejskich stolicach, zaś Tomasz Kammel w „Jak gadać, aby sie dogadać” przyjrzy się magii i tajemnicom międzyludzkiej komunikacji. To wszystko i jeszcze więcej czeka nas w jesiennych wydaniach magazynu.

JBJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama