Reklama

Rodzina książęca z Monako się powiększa

Piątek, 10 maja 2013 (14:15)

Małe państwo, a wiele się w nim dzieje. Nie tylko z powodu traconych w kasynach fortun. Także za sprawą miłościwie panujących.

Dwór książęcy dostarcza mieszkańcom Monako i mediom nieustającego tematu do dyskusji. Kiedyś bohaterem plotek był książę Rainier i jego żona Grace. Potem coraz więcej mówiono o ich dzieciach.

Córki – Karolina i Stefania wyjątkowo burzliwie spędzały swoją młodość. Książę Albert żył w ich cieniu. Do czasu. Okazało się, że owocem jego licznych romansów jest dwójka nieślubnych dzieci.

Co z następcą tronu? Albert II (54 lata), obecny władca Monako, dwa lata temu poślubił Charlene Wittstock (34), pływaczkę z RPA. Monakijczycy ciągle czekają na ich potomka. Młoda księżna nie wygląda na szczęśliwą. Ale może ma takie usposobienie? W tej sytuacji drugą osobą do tronu jest Karolina (56 lat), starsza siostra Alberta. Trzecim w kolejce jest jej najstarszy syn – Andrea Casiraghi. Od kilku lat związany jest z kolumbijską arystokratką Tatianą Santo Domingo. Młodzi nie zdążyli się jeszcze pobrać, a już zostali rodzicami. Miesiąc temu urodził się im syn. Kolejny pretendent do tronu?

O nowego członka książęcej rodziny postarała się też śliczna córka Karoliny, Charlotte Casiraghi. Od roku jest po uszy zakochana. Jej wybranek to francuski aktor komediowy, pochodzący z Maroka Gad Elmaleh. Szykują się dwa wesela. Będzie o czym mówić.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama