Reklama

Rodzinka. pl. Co się przez te lata zmieniło?

Poniedziałek, 25 lipca 2016 (15:36)

– To będzie hit! – twierdził Tomasz Karolak, promując serial w 2011 roku. Nie podejrzewał jednak, że zwiąże się z produkcją aż na pięć lat. Po wakacjach rusza dziewiąta seria „rodzinki.pl”.

Narodziny dzieci, przerwane studia, a nawet Oscar. Było też smutne pożegnanie. Oto krótkie podsumowanie tego, co przez pięć lat pracy w „rodzince.pl” przeżyli grający w serialu aktorzy.

Natalia i Ludwik

– Trzeba pracować, póki się nam jeszcze nie znudziło – żartuje Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski. Kiedy zaczynał grać w „rodzince.pl”, od roku prowadził teatr IMKA. Dzisiaj to jedna z najpopularniejszych warszawskich scen. Ale nie tylko w życiu zawodowym aktora dużo się wydarzyło. W 2013 roku po raz drugi został ojcem. Na świat przyszedł syn Leon.

Powiększenie rodziny świętowała też Małgorzata Kożuchowska (Natalia Boska). W październiku 2014 roku urodziła Jana Franciszka. Producenci tak zorganizowali zdjęcia, żeby aktorka nie rozstawała się z synkiem. Dwa miesiące później wróciła na plan, a Jasio towarzyszył jej, śpiąc w garderobie.

Trzej synowie

Mateusz Pawłowski, czyli serialowy Kacperek, miał zaledwie 6 lat, kiedy rozpoczynały się zdjęcia do serialu. 3 czerwca skończył 12 lat i jest już prawdziwym nastolatkiem. Nikt nie ma wątpliwości, że swoją przyszłość zwiąże z aktorstwem. To samo można powiedzieć o Macieju Musiale (Tomek Boski), który od najmłodszych lat gra w filmach i serialach. Na planie „rodzinki.pl” stał się pełnoletni (18 lat skończył 11 lutego 2013 r.). Po maturze podjął studia na wydziale filozoficznym, ale szybko z nich zrezygnował.

Nie ma czasu na naukę, bo pochłaniają go kolejne propozycje z TVP (prowadzi „The Voice of Poland” i „Kocham Cię, Polsko!”). Trzeciego z serialowych braci – Kubę – gra Adam Zdrójkowski. Przez te lata wyrósł na bardzo wysokiego chłopaka. Przerósł nawet swojego brata bliźniaka!

To jeszcze nie wszyscy…

Agacie Kuleszy rola Marii, przyjaciółki Natalii, przyniosła szczęście. Rok temu film „Ida”, w którym zagrała jedną z głownych ról, zdobył Oscara! Z kolei Jacek Braciak, serialowy Marek, kumpel Ludwika, rozstał się ostatnio ze swoją partnerką, Mają Hirsch, z którą ma córkę. Najtrudniejsze pożegnanie przyszło niespodziewanie. 17 maja zmarła nagle grająca babcię Janinkę Halina Skoczyńska. 2 lipca skończyłaby 63 lata. Na pogrzebie była też jej serialowa rodzinka Boskich.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama