Reklama

Serialowi dziecięcy aktorzy: Wyrosną na gwiazdy?

Piątek, 10 maja 2013 (14:15)

W serialowych opowieściach często są tylko tłem, ale wiele wnoszą do postępowania dorosłych. Nic więc dziwnego, że dziecięcy aktorzy, których oglądamy na małym ekranie, mają swoich wiernych wielbicieli.

M ają po kilka lub kilkanaście lat i już koledzy zazdroszczą im popularności. Kto jednak w tym wieku nie marzy o zawodzie aktora i występie w telewizji?

Dorastanie na planie

W „M jak miłość” prawie od początku oglądamy Krystiana Domagałę, który gra Mateusza Mostowiaka. – To niesamowite, gra mojego syna od trzeciego miesiąca swojego życia, patrzyłem, jak uczy się siadać, chodzić, mówić – mówi z rozrzewnieniem Kacper Kuszewski.

Także Julka Królikowska, czyli Kasia Lubicz z „Klanu” na oczach telewidzów z niemowlaka zamieniła się w sympatyczną panienkę. W serialu gra córkę Grażyny Lubicz, czyli swojej prawdziwej mamy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Tak ładnie grają

Telewidzowie mają swoich ulubieńców. Dużą sympatią darzą Krystiana Domagałę. – Wczuwa się w rolę i tak prawdziwie pokazuje uczucia – piszą. Do serca przypadł im też Jakub Jankiewicz, grający Antka w „Klanie”. – Super dzieciak i aktor. Z tymi loczkami przypomina Elijaha Wooda. Oby sława nie uderzyła mu do głowy – zachwycają się, ale i martwią fani. Widzowie uwielbiają też zawsze uśmiechniętą Weronikę Kosobudzką, Zosię z „Ja to mam szczęście!”, a także Mateusza Pawłowskiego, najmłodszego Boskiego.

– To niesamowite maluchy. Energiczne, pomysłowe i rozbrajające – twierdzą zgodnie. – I chętnie rozdają autografy, odpowiadają na listy i przesyłają swoje zdjęcia – dodają.

Czy to początek kariery?

Może ci młodzi aktorzy wyrosną na dorosłe gwiazdy ekranu? Może, wszak doskonale się czują przed kamerą już dziś. Amelka Malesa (Zosia z „Klanu”) na pytanie, kim chce być, gdy dorośnie, bez wahania odpowiada – aktorką! Pewna tego jest także Weronika Kosobudzka, gwiazda seriali i reklam.

O pójściu w ślady rodziców marzy Julka Królikowska. Może także, grający w „M jak miłość”, Hubert Zduniak, którego mamą jest Dominika Ostałowska? A przeuroczy Mateusz Pawłowski? Na wręczaniu Telekamer Tele Tygodnia już był gwiazdą.

Talent i urok osobisty ma! Ciekawe, czy Antek i Kajtek Borowscy będą aktorami. Może jeden z nich pójdzie w ślady dziadka i zostanie marszałkiem Sejmu, a drugi może prezydentem? Kto wie?

Helena Świerzbińska

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama