Reklama

Słoneczny patrol. Wracają na plażę!

Piątek, 28 sierpnia 2015 (13:37)

Spalone słońcem i osmagane morską bryzą ciała. Miłosne rozterki oraz emocje związane z ratowaniem ludzkiego życia. Uwaga: „Słoneczny patrol” powraca!

Zdajecie sobie sprawę, że od premiery „Słonecznego patrolu” minęło już 26 lat? Jeśli mimo to ktoś nie wie, o czym opowiadał ten serialowy hit, przypominamy – południowa Kalifornia, plaża, ocean, wspaniała pogoda, piękne, wysportowane ciała w skąpych strojach kąpielowych – to wszystko można było znaleźć w produkcji stacji NBC.

Hit sprzed lat

Według Księgi Rekordów Guinnessa, „Baywatch” w czasie emisji był najczęściej oglądanym serialem na całym świecie (gromadził przed telewizorami ponad miliard widzów tygodniowo). Popularny był nie tylko w USA, ale i w Europie, w tym w Polsce.

Główną rolę grał David Hasselhoff, który wcielił się w Mitcha Buchannona – szefa ratowników z Los Angeles. Produkcja „Słonecznego patrolu” trwała 11 lat i doczekała się takiej samej liczby sezonów.

Obsada bardzo często się zmieniała. Poza Hasselhoffem, który wystąpił we wszystkich 221 odcinkach, wielką gwiazdą produkcji była Pamela Anderson (C.J. Parker). Pamiętacie, jak biegła po piasku w czerwonym kostiumie ratowniczki?

Choć większość dawnych gwiazd serialu, na które składały się zarówno piękne kobiety, jak i mężczyźni, odeszła już na zasłużoną, aktorską emeryturę, to Anderson i Hasselhoff szykują się do powrotu na kalifornijską plażę!

Na dużym ekranie

Wytwórnia Paramount postanowiła przypomnieć widzom o kultowym „Patrolu”. Już od paru lat planowano pełnometrażowy film i wreszcie projekt ruszył. Zgodnie z zapowiedziami, wejdzie do kin w przyszłym roku.

Znana jest już część obsady, w której zobaczymy nietypową mieszankę aktorską. Oprócz gwiazd z oryginału, w nowej wersji przygód ratowników wystąpi ulubieniec dzisiejszych nastolatek – Zac Efron.

Gwiazdą filmu ma zostać także Dwayne Johnson, znany między innymi z serii „Szybcy i wściekli”. Czekamy z niecierpliwością.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama