Reklama

Strażacy. Albo ja, albo Krzyś

Czwartek, 14 kwietnia 2016 (09:34)

Trudne chwile czekają związek Adama Wojnara (Maciej Zakościelny) i Kamili (Weronika Rosati). Poukładane życie strażaka legnie w gruzach i postawi go przed trudnym wyborem.

Niespodzianki i trudne wyzwania to chleb powszedni Adama Wojnara. Strażak przywykł do podejmowania szybkich decyzji, ale teraz będzie musiał zmierzyć się z wyjątkową sytuacją!

Nagle został tatą

Najpierw dzielny strażak usłyszy od swojej koleżanki po fachu Magdy Konarskiej (Marta Ścisłowicz), że jest ojcem 13-letniego Krzysia (Eryk Zieliński). Adam zdążył dobrze poznać i polubić chłopca, ale mimo wszystko przeżyje szok.

Po namyśle postanowi zrobić badania DNA. Wynik testu na ojcostwo nie pozostawi wątpliwości, że Magda powiedziała mu prawdę. Dla niej to też duża zmiana w życiu.

Dlatego, gdy Adam zadzwoni, chcąc odwiedzić Krzysia w jego urodziny, Magda natychmiast przerwie połączenie. W tej sytuacji Wojnar postanowi wystąpić do sądu o uznanie syna i prawo do widywania go.

Magda jednak ochłonie i zdecyduje, że razem z Adamem powiedzą chłopcu, że Wojnar jest jego ojcem. Krzyś i Adam od początku mieli dobry kontakt, więc ta informacja na pewno ich relacji nie zepsuje. Zniszczy za to coś innego...

Wielki kryzys w związku

Adam postanowi, że Krzyś na kilka dni zamieszka z nim i jego dziewczyną Kamilą. Dla obu panów to bardzo atrakcyjna perspektywa.

Krzyś tęsknił za ojcowską miłością i od dawna marzył właśnie o takim tacie. Gdy Adam zaproponuje mu wspólne mieszkanie, chłopak będzie szczęśliwy. Od razu pojadą po jego rzeczy do mieszkania Magdy. Dla Kamili będzie to jednak cios. Krzyś jej nie polubi i nie spróbuje nawet tego ukryć...

Niestety, mimo starań kobiety, nie uda im się dogadać. Kiepskim pomysłem okaże się na przykład wspólne wyjście do filharmonii, z kolei potem, gdy Kamila w domu będzie ćwiczyła na wiolonczeli, między nią a chłopcem dojdzie do otwartej kłótni.Wymienią kilka ostrych zdań, podczas których Krzyś wykrzyczy, że nie podoba mu się to, iż Kamila mieszka z jego ojcem.

Nastolatek będzie zazdrosny o uczucia taty. Pomyśli, że jeśli zniszczy jego związek z artystką, to wtedy jego rodzice znów będą razem. Po tej karczemnej awanturze nastolatek postanowi wrócić do mamy. Ostatecznie zostanie, ale ciągle będzie prowokował kłótnie.

Koniec tolerancji!

Zdenerwowana kobieta nie wytrzyma i w końcu postawi Adamowi ultimatum: albo ona, albo Krzyś! Tyle poświęciła dla związku z Adamem, wybaczyła mu nawet to, że podczas jej nieobecności zbliżył się do Magdy i że przyłapała ich na pocałunku.

Na tym jednak jej tolerancja się skończy. Adam będzie musiał zdecydować, czy chce dzielić życie z nią, czy ze swoim synem Krzysiem oraz jego matką.

Wojnara mocno to dotknie. Powinien mieć czas na decyzję, bo zależy mu na całej trójce – i wiele razy to okazał. Tymczasem nie zgodzi się na stawianie tego rodzaju warunków. Zechce, by Kamila i Krzyś poznali się lepiej. Zirytowana Kamila poczuje się oszukana i... wyrzuci Adama z mieszkania! Jak w tej sytuacji zachowa się Wojnar?

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama