Reklama

Szkarłatna wdowa: Serial o świecie mafii

Wtorek, 26 marca 2013 (09:51)

Scenarzystka „Dextera” Melissa Rosenberg prezentuje kolejny, trzymający w napięciu serial. Tym razem zagłębimy się w świat mafii z San Francisco. Inga zostanie oskarżona o romans z Pawłem, który próbował ją pocałować.

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Dziewczyny są na nią wściekłe. W dodatku zatrudni się jako opiekunka do dzieci u ekscentrycznego małżeństwa. I będzie miała pod górkę... – opowiada Małgorzata Soc ic. Tu nic nie jest takie, jakie się wydaje. Krok po kroku poznajemy prawdę o bohaterach.

Główna bohaterka Marta Walraven (Radha Mitchell) to typowa, rozpieszczona przez los mieszkanka bogatych przedmieść San Francisco. Jednak utrzymanie tego idealnego życia zapewnia... handel narkotykami, czym zajmuje się jej mąż – Evan (Anson Mount).

Sama Marta też ma coś do ukrycia – jej ojcem (Rade Šerbedžija) jest jeden z bossów rosyjskiej mafii. Koniec idylli To dopiero jednak wstęp. Spokojne życie kończy się, kiedy Evan zostaje zamordowany przed swoim domem. Śledztwo rozpoczyna FBI, które proponuje Marcie ochronę za pomoc w rozbiciu mafii.

Między młotem a kowadłem

Choć, zgodnie z mafijnym kodeksem, tytułowa szkarłatna wdowa odmawia współpracy, jest między młotem a kowadłem. Okaże się, że Evan był zamieszany w kradzież wartej miliony dolarów kokainy, należącej do potężnego gangstera – Nicholae Schillera (Goran Visnjic). Mafioso będzie chciał zmusić wdowę do spłacenia długu męża. Dla Marty i jej dzieci idylliczne, bezpieczne życie właśnie się skończyło...

WBS

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

Cyngle Schillera mordują Evana (Anson Mount) niemal na oczach żony. /Mat. Prasowe
Cyngle Schillera mordują Evana (Anson Mount) niemal na oczach żony.
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

Andrei (Rade Šerbedžija z lewej) prosi Luthera (Luke Goss), by zadbał  o jego córkę. /Mat. Prasowe
Andrei (Rade Šerbedžija z lewej) prosi Luthera (Luke Goss), by zadbał o jego córkę.
/Mat. Prasowe

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama