Reklama

Terra Nova: Nowy serial produkcji Spielberga

Czwartek, 3 kwietnia 2014 (09:37)

Serial produkcji Stevena Spielberga jest jednym z najdroższych w historii. Pierwszy odcinek kosztował niemal 15 mln dolarów, zaś kolejne średnio po 4 mln!

Historia zaczyna się w 2149 roku. Przeludnioną i skrajnie zanieczyszczoną Ziemię ma utrzymać w ryzach polityka posiadania maksymalnie dwójki dzieci.

Rodzina Shannonów łamiąc tę zasadę sprowadza na siebie policję. John, jako głowa rodziny, zostaje aresztowany.

W tym czasie jego żona zdobywa kontrakt na pracę w kolonii Terra Nova, która wysyła ochotników 85 mln lat wstecz – do czasów prehistorycznych, żeby ratować naszą planetę. Wkrótce zwykła amerykańska rodzina przekonuje się, że kolonia okazuje się daleka od obrazu, jaki przedstawiono im na początku.

Przyjdzie im zmagać się z prehistorycznymi stworzeniami i innymi niebezpieczeństwami. Pościgi, strzelaniny i dinozaury – tak rysuje się ich codzienność. W dodatku każdy z nich zostawił w przyszłości kogoś, za kim tęsknota może popchnąć do nieobliczalnych czynów. Pojawia się także grupa rebeliantów– zbuntowanych kolonistów. Jest im nie w smak podporządkowanie się rządowi, który oprócz misji ratunkowej ma ukryty cel...

NHL

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama