Reklama

The Voice of Poland: Zagrali dla Kasi

Wtorek, 15 kwietnia 2014 (10:30)

Historia ciężko chorej Katarzyny Markiewicz, jednej z uczestniczek programu, tak poruszyła serca ekipy „The Voice of Poland”, że postanowiła jej pomóc.

Kiedy 8 marca piosenką „Dreamer” Katarzyna Markiewicz chwyciła telewidzów za serca, nie liczyła na to, że przejdzie do kolejnego etapu. Miała zamiar spełnić swoje marzenie i poddać się ocenie jurorów, bo wie, że nie będzie lepszego czasu i miejsca na czerpanie z życia pełnymi garściami...

Wszyscy chcieli pomóc

Katarzyna dwa lata temu dowiedziała się, że choruje na raka szyjki macicy. Później nastąpiły przerzuty do węzłów chłonnych.

Od początku walczyła, jednak wyczerpała wszelkie możliwe metody leczenia, czterokrotnie przeszła chemioterapię, niestety – bez rezultatu. Producenci po emisji odcinka z jej udziałem dostali wiele pozytywnych sygnałów od ludzi zdrowych, jak też i dotkniętych nowotworem.

Postanowili pomóc Kasi i innym chorym, będącym pod opieką Fundacji Avalon. Wszyscy z jury oraz poprzedni finaliści programu zapalili się do pomysłu muzycznego występu.

Wystąpią jurorzy

Podczas nagrania Katarzyna tryskała pozytywną energią i cieszyła się, że w ten sposób może zwrócić uwagę ludzi na profilaktykę chorób nowotworowych oraz zdrowy tryb życia.

Emisję charytatywnego koncertu zaplanowano na niedzielę 6 kwietnia o godz. 20.05. Na scenie zobaczymy wzruszający występ Marka Piekarczyka, Marysi Sadowskiej, zespołu Afromental i Justyny Steczkowskiej.

Dzień wcześniej zaplanowano emisję odcinka, w którym zostanie pokazany ciąg dalszy historii Kasi.

NHL

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama