Reklama

To nie koniec świata: Nowe twarze i pokusy

Poniedziałek, 31 marca 2014 (14:37)

Wysokie obcasy, koronki i zalotne uśmiechy wystawią panów na ciężką próbę. Dziewczynom także trudno będzie dochować wierności...

Kiedy Anka (Karolina Gorczyca) dojdzie do zdrowia po ciężkim wypadku, Paweł (Krystian Wieczorek) nie będzie krył swej radości.

Dopóki nie dowie się, że w rehabilitacji troskliwie pomagał jej... sprawca całej tragedii – doktor Adam Tenczyński (Piotr Stramowski)!

Kłopoty w raju

Cudowne chwile po wyjściu osłabionej dziewczyny do domu zepsuje złożenie zeznań w sprawie wypadku. – To nie on zjechał na pobocze, ale ja wlazłam mu pod koła... – wyzna Anka.

Tym samym kierowca, który ją potrącił, jest niewinny. Paweł będzie w szoku. Zacznie robić dziewczynie wymówki i nastaną ciche dni... Tymczasem Tenczyński oprócz oskarżeń o spowodowanie wypadku, będzie musiał bronić się przed dziennikarką Olgą Wilk (Katarzyna Zielińska).

Po wywiadzie z czarującym lekarzem, kobieta postawi sobie za punkt honoru, by zaciągnąć go do łóżka.

Niestety, Tenczyński będzie zainteresowany Anką, lecz drapieżna Olga nie toleruje konkurencji...

Wszelkie chwyty dozwolone

Zapracowany Paweł zyska asystentkę. Młodziutka Monika (Klaudia Halejcio) jest zarazem córką prezesa (Aleksander Mikołajczak). Sceptyczny Anuszkiewicz szybko się do niej przekona, kiedy załagodzi spór z piłkarzem Aleksem (Mikołaj Roznerski). Sportowiec będzie nią wyraźnie oczarowany. Jednak wygląda na to, że szef zrobił na niej dużo większe wrażenie!

Wbrew pozorom

Czarne chmury zbiorą się nad parami w Białej Podlaskiej. Darek (Eryk Lubos) znajdzie się na celowniku Blanki (Anna Karczmarczyk), która włożyła wiele wysiłku, by go odszukać. Ulka (Magdalena Lamparska) obawia się młodszej rywalki.

Jednak dziewczyna ani myśli uwodzić Rudzkiego, lecz tajemnica, którą skrywa, zmieni wszystko i postawi ich ślub pod znakiem zapytania...

Do zespołu w lubelskiej komendzie dołączy policjant Jacek Kotek (Marek Kaliszuk). Nowy partner Nory (Ewa Konstancja Bułhak) zaskarbi sobie jej względy sympatią i pracowitością. Zazdrosny mąż z przerażeniem odkryje, że został rogaczem słysząc, jak ukochana Nora zwraca się do nowego kolegi „kotku”. Burmistrz Pietrzyk (Paweł Królikowski) za wszelką cenę będzie starał się sprowadzić żonę z Lublina do Białej Podlaskiej. Uknuje nawet w tym celu całkiem zmyślną intrygę...

NHL

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama