Reklama

Tygrysy Europy. Rewiński został rolnikiem

Czwartek, 28 maja 2015 (09:30)

Dla starszych widzów jest przede wszystkim utytułowanym kabareciarzem. Dla młodszego pokolenia to kultowy Siara z „Kilera” (1997). Dziś jedni i drudzy zadają sobie pytanie – gdzie podział się Janusz Rewiński? Ostatnim filmem świetnego aktora i satyryka była komedia „Ryś” (2007).

Potem zniknął z show-biznesu. Pojawił się wprawdzie w reklamie jednego z towarzystw ubezpieczeniowych, ale komercyjny spot nie miał nic wspólnego z jego dotychczasową działalnością. Tak jak życie, które wybrał. Artysta osiadł bowiem na wsi i zajął się... rolnictwem. – Nie ma już na mnie zapotrzebowania – wyjaśnił swoje rozstanie z telewizją i filmem.

– Jednak nie narzekam, wolę towarzystwo krów, kóz oraz baranów od sztucznego świata celebrytów – dodał. Mimo to Janusz Rewiński nie wyklucza powrotu do zawodu. – Jak będą mnie chcieli, to zadzwonią – twierdzi. Tymczasem wielbiciele jego rubasznego humoru mogą przypomnieć sobie serial „Tygrysy Europy” Jerzego Gruzy. Rewiński zagrał w nim snobistycznego, zupełnie pozbawionego ogłady biznesmena.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama