Reklama

Tylko muzyka. Must be the music: Tłumy po sławę

Poniedziałek, 23 września 2013 (10:30)

Cały przekrój muzycznych kierunków – od rocka, przez rap, do folku. Utalentowani soliści, duety i zespoły. Wszyscy liczący na sławę oraz zwycięstwo. W tym show na pewno nie zabraknie artystycznych wzruszeń. Kto wygra tym razem?

Co już szósta edycja popularnego talent-show. Na przesłuchania prowadzone m.in. w Gdańsku, Koszalinie, Rzeszowie, Nowym Sączu, Wrocławiu, Warszawie i Zielonej Górze zgłosiły się tłumy kandydatów do muzycznej sławy.

Szczęśliwi wybrańcy

Na etapie castingów do muzycznej bitwy przeszło 146 uczestników. Jurorzy w niezmienionym składzie, czyli: Elżbieta Zapendowska, Kora, Adam Sztaba i Łozo wybiorą z tej grupy 32 półfinalistów. To oni bedą walczyć o główną wygraną. Wiadomo już, że łatwo nie będzie. Rock, folk i instrumenty.

– Poziom wykonawców jest podobny jak w poprzedniej edycji, czyli na jakość nie mogliśmy narzekać – przyznał nam Adam Sztaba, przewodniczący sędziowskiego teamu. – Objawiło się kilka prawdziwych talentów, usłyszeliśmy dużo fajnych folkowych dźwięków. Przeważają grupy rockowe, ale też zobaczyliśmy na scenie wielu uzdolnionych instrumentalistów.

Nie tylko z Polski

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon programu, do tej uczestników programu. Marka programu przyciągnęła na castingi także muzyków -amatorów m.in. z Ukrainy, Litwy i Niemiec. Czy zdobędą uznanie jurorów i podbija serca widzów? Zobaczymy

Jedyna taka szansa

– Doceniam ludzi z pasją, posiadających własny, niepowtarzalny styl, emanujących pozytywną energią. Niestety, część z nich odpadła już w przedbiegach. Widać w nich było potencjał, lecz trema i stres zniweczyły ich szansę na awans do półfinałów – zwierzał się nam Alan Andersz, a Joanna Liszowska dodawała: – Niektórym trema mocno podcięła skrzydła, ale zasady są takie, że każdy może pojawić się na scenie tylko raz. Nie wystarczy odtańczyć swoje, aby przejść dalej, trzeba pokazać coś więcej.

– Co najmniej kilkanaście osób zrobiło na mnie spore wrażenie. Wierzę, że część z nich zajdzie daleko – powiedziała Anna Głogowska, jedna z prowadzących talent-show.

KRAS

ND

TYLKO MUZYKA...

20.00

POLSAT

1 września

TALENT-SHOW

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama