Reklama

"Tylko z tobą". Kłamstwa z miłości

Wtorek, 5 kwietnia 2016 (13:34)

To współczesna opowieść pełna emocji, wzruszeń oraz... dobrych i złych charakterów. Jak w prawdziwym życiu.

Widzowie pokochali pełną przepychu „Cesarzową Ki”, ale przecież nawet najlepsze historie mają swój kres. Miejsce serialu zajęła niedawno nowa turecka opera mydlana „Tylko z tobą”.

Akcja tej 69-odcinkowej produkcji rozgrywa się we współczesnym Stambule.

Związek bez uczucia

Głównym bohaterem jest Yigit Koza (w tej roli Tolgahan Sayisman), bogaty biznesmen, człowiek sukcesu twardo stąpający po ziemi. Mężczyzna nigdy nie wierzył w prawdziwą miłość i nie przypuszczał, że może się w kimś zakochać.

Dlatego przed laty zdecydował się poślubić córkę swojej ciotki, Iclal (Şafak Pekdemir). Niestety, żony nigdy nie darzył uczuciem. By zagłuszyć pustkę w swoim sercu, całą uwagę skupił na dziecku i pracy.

Jednak w końcu uświadomił sobie, że nie może tak dłużej żyć. Zażądał od żony rozwodu. Ale Iclal nie chciała, by mąż od niej odszedł. Podczas ostrej wymiany zdań między małżonkami doszło do wypadku, w którym kobieta odniosła bardzo poważne obrażenia i zapadła w śpiączkę.

Yigit potraktował to jako zrządzenie losu.Przekonany, że żona już nigdy nie wróci do zdrowia, wmówił ich synowi, że mama umarła. Tymczasem niespodziewanie pojawiła się w jego życiu młoda i piękna Nur (Amine Gülşe).

Rodzice dziewczyny zmarli, a ona zdecydowała się przyjechać do Stambułu, do ciotki. Chciała znaleźć tu pracę i zacząć nowe życie. Okazało się, że ciotka Nur jest gosposią w domu Yigita.

Oboje zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Także synek biznesmena, Mert zaakceptował Nur. Ale mężczyzna nie chciał wyjawić ukochanej, że nadal jest w związku małżeńskim, a jego żona od prawie trzech lat pozostaje w śpiączce...

Kłamstwo dla miłości

Yigit podstępem podstawił do podpisu dokumenty zezwalające na rozwód z pozostającą w śpiączce Iclal. Tuż po tym oświadczył się Nur. Młodzi potajemnie wzięli ślub. Gdy w strojach ślubnych pojawili się w domu, wybuchła awantura.

Pan młody próbował załagodzić konflikt z oburzoną jego po- stępowaniem rodziną. W tym czasie świeżo poślubiona żona odebrała telefon Yigita. Była to informacja ze szpitala, że Iclal nieoczekiwanie przebudziła się!

Nur odkryła kłamstwo ukochanego i pogrążyła się w rozpaczy. Okazało się jednak, że pierwsza żona ma luki w pamięci – jej świadomość zatrzymała się na ślubie z Yigitem. Do akcji wkracza Aytul, ciotka i jednocześnie teściowa mężczyzny, gotowa zrobić wszystko, by tylko pozbyć się pięknej Nur...

Jedno jest pewne – zapowiada się pełna intryg i zwrotów akcji opowieść o meandrach miłości.

JBJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama