Reklama

Tymon Tymański gościem Górala i Jabbara

Piątek, 17 kwietnia 2015 (13:30)

Pomysł na każdy odcinek jest sprawdzony – nasza niekiedy smutna rzeczywistość lub absurdy prawne i życiowe – to niekończące się źródło dla kawalarzy!

Do tego dochodzą sprawdzone „motywy przewodnie”, czyli perypetie Roberta Górskiego w roli „króla Europy” Donalda Tuska i Marcina Wójcika jako jego przybocznego – Pawła Grasia. Jednak „Latający Klub 2” jest silny przede wszystkim swoją różnorodnością.

Do programu w roli gości są zapraszani nie tylko znani koledzy po fachu – kabareciarze z całej Polski. W zabawnych skeczach występują też bowiem gwiazdy telewizji, estrady czy blogerzy. Naprawdę nie można się nudzić!

W kolejnym, siódmym już odcinku, w krzyżowy ogień pytań „Góral” i „Jabbar” wezmą m.in. na przykład Tymona Tymańskiego. W drugiej części programu, tzw. biznes klasie, z premierowymi numerami wystąpią kabarety Koń Polski i Chyba.

Nie obędzie się również bez debiutów – pierwszym będzie trudny do wymówienia Świerszczychrząszcz i Muzikanty. Na koniec sztuką dubbingu popisze się Kacper Ruciński i Abelard Giza.

WBS

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama