Reklama

Uczuciowe zawirowania w "Na dobre i na złe"

Wtorek, 19 stycznia 2016 (09:33)

Witek i Lena wracają do Leśnej Góry, ale ich małżeństwa nie da się już uratować. W związku Agaty i Szczepana szykuje się kolejny kryzys.

Doktor Latoszek (Bartosz Opania) zakończył terapię po traumie, jakiej doświadczył na misji w Afryce. Nie zamierza jednak wracać do pracy. W szpitalu pojawi się z dzieckiem swojej atrakcyjnej sąsiadki, Anny (Anna Grycewicz).

Nie wracam!

Lekarz pomoże kobiecie, gdy u jej synka po podaniu antybiotyku wystąpi silna reakcja alergiczna. Pojedzie z chłopcem do Leśnej Góry. Na szpitalnym korytarzu spotka Konicę (Robert Koszucki). Ten od razu zapyta przyjaciela o powrót do pracy.

Jednak Witek pokręci tylko głową: – Nie wracam! – Ale my tu na ciebie czekamy – zapewni Rafał. – Sorry, muszę zacząć coś nowego!

Ostre słowa

W domu czeka Witka przykra niespodzianka. Lena (Anita Sokołowska) przedstawi mu Staszka (Marcin Kwaśny), swojego „przyjaciela” i kolegę z pracy.

– Potrzebowałam męża, a Felek ojca – oznajmi Latoszkowi. – Nie zaczynajmy od skakania sobie do oczu – poprosi ją mąż. – Nie zaczynamy, kończymy, Witek – usłyszy w odpowiedzi. Wkrótce para spotka się na rozprawie rozwo dowej.

Trudne chwile czekają również doktor Woźnicką (Emilia Komarnicka) i Szczepana (Kamil Kula). Lipski zarzuci uko chanej, że cały czas chce nim rządzić.

– Lubisz odgrywać „panią doktor”. Nie rozgraniczasz, gdzie jest praca, a gdzie cała reszta! Mam dosyć wiecznego pouczania – wykrzyczy Agacie.

JBJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama