Reklama

Wielkie talenty. Superdzieciak

Poniedziałek, 5 października 2015 (10:32)

Zapowiada się niesamowity pojedynek. W nowym show „SuperDzieciak” zobaczymy utytułowanych młodych profesjonalistów z różnych dziedzin – tańca, muzyki i sportu.

Program powstaje na podstawie holenderskiego formatu „SuperKids”. W polskiej wersji wystąpi czterdziestka prawdziwych „SuperDzieciaków” w wieku od 4 do 14 lat z imponującymi osiągnięciami.

W show zaprezentują swoje talenty – muzyczne, sportowe oraz naukowe – szerszej publiczności. Program będzie miał 7 odcinków, 4 castingowe, 2 półfinały i finał.

Niezwykłe jury

Sędziowski team to prawdziwie wybuchowa mieszanka gwiazd. Zdolności uczestników oceniać będą: aktorki Roma Gąsiorowska i Magdalena Stużyńska, mistrz świata w boksie Dariusz Michalczewski i ulubieniec nastolatek, wokalista Dawid Kwiatkowski.

Dodatkowo występy punktować będzie 1000-osobowa grupa składająca się z ekspertów z różnych dziedzin kultury, sztuki i sportu, często pedagogów z wieloletnim stażem.

Program poprowadzi duet: Katarzyna Ankudowicz, znana z „Pierwszej miłości” oraz występów w show „Twoja twarz brzmi znajomo” i Wojtek „Łozo” Łozowski, który był jurorem w „Must be the Music”. – To wyzwanie, ale też duże wyróżnienie, poznać tylu wspaniałych małych mistrzów – przyznaje prowadząca.

– Oni wszyscy robią na mnie ogromne wrażenie. – Sam jestem nadal dzieciakiem – dodaje „Łozo”. – Więc bez trudu dogaduję się z uczestnikami.

Nie ma przegranych

– Poziom zawodników jest bardzo wysoki. Przekroczyło to moje najśmielsze oczekiwania – zdradza nam juror Dariusz Michalczewski. – A ponieważ kocham dzieci, to jestem bardzo hojny w sędziowskich ocenach. Już 10 października w Polsacie zobaczymy 9-letnią Wiktorię oraz 10-letnich Pawła i Maćka, którzy trenują karate. Dzieci mają m.in. tytuły mistrzów Polski i Europy!

Poznamy także niezwykle utalentowaną harfistkę, 12-letnią Marcelinę, która wśród wielu laurów może pochwalić się Nagrodą Specjalną Księcia Walii. Taniec jazzowy zaprezentuje wielokrotna mistrzyni Polski oraz dwukrotna brązowa medalistka mistrzostw świata w tańcu solo, 8-letnia Wiktoria.

O tym, jak bardzo niezwykły będzie „SuperDzieciak”, świadczy także to, że w tym show nie będzie przegranych. Każdy uczestnik otrzyma jednorazowo 5 tys. złotych na rozwój swojego talentu, a rodzice najlepszych dostaną odpowiednio: 30, 50 i 100 tys. złotych!

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama