Reklama

Znów będziemy tropić „Agenta”

Czwartek, 14 stycznia 2016 (13:33)

Do tej pory program miał twarz Marcina Mellera. Teraz ustąpił on miejsca Kindze Rusin.

Po czternastu latach od zakończenia trzeciej edycji, na ekrany TVN powróci jeden z pierwszych reality show w Polsce – „Agent”. Przypomnijmy: w programie udział brało dwunastu uczestników. Cała grupa musiała wykonywać trudne zadania, a tytułowy agent miał im w tym przeszkadzać.

Na koniec każdego odcinka uczestnicy starali się wytypować sabotażystę, odpowiadając na szereg pytań. Na uroczystej kolacji wszyscy dowiadywali się o wynikach testu poprzez otwarcie koperty, w której znajdowało się piórko. Zielone, oznaczające pozo stanie w programie, lub czerwone – wyjazd do domu. Odpadała osoba, która była najdalej od prawdy.

Dotychczas wszystkie trzy edycje programu prowadził dziennikarz Marcin Meller. Pierwszą serię, kręconą we Francji, wygrała Liwia Kwiecień. W kolejnej edycji, hiszpańskiej, zwyciężył Bartosz Arłukowicz (późniejszy minister zdrowia), a w Portugalii szczęśliwym zwycięzcą okazała się Małgorzata Goździkowska.

Od marca zmienią się zasady programu. Nowa wersja zakłada, że agenta typować będą nie ludzie wybrani dzięki zgłoszeniom, tylko... celebryci. Lista nazwisk jeszcze przez chwilę owiana jest tajemnicą, podobno jedną z gwiazd będzie Joanna Jabłczyńska.

Zdjęcia do programu rozpoczynają się w styczniu w Republice Południowej Afryki. To właśnie tam nasze gwiazdy spotkają się z... nową prowadzącą. Marcina Mellera zastąpiła bowiem Kinga Rusin.

Teraz to ona pomoże im zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami życia na Czarnym Lądzie. Czy produkcja przyciągnie widzów przez telewizory? Przekonamy się już w marcu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama