Reklama

Życie na bogato: Złota młodzież

Poniedziałek, 16 września 2013 (10:30)

Wielkie pieniądze, modelki, imprezy i „high life”. Można powiedzieć – raj. Czy jednak w tym pięknym świecie bogactwo, uznanie i sukces to także recepta na szczęście bohaterów?

Żyją szybko, kochają mocno i chcą... coraz więcej. Bohaterowie nowego serialu pragną brać z życia garściami, lecz to nie znaczy, że nie dotkną ich rozczarowania, porażki i zawody miłosne.

Główne wątki

Producenci serialu balansują na granicy życia realnego i fikcji. Aktorzy używać będą swoich imion, a niektórzy nawet... zagrają siebie. Jedną z głównych bohaterek jest Marcela Leszczak, czyli finalistka programu „Top Model. Zostań modelką”.

W serialu grać będzie modelkę, która wróciła niedawno do Polski z kontraktu zagranicznego. Długi czas rozłąki nie wpłynął dobrze na jej relację z Jankiem (w tej roli model Janek Bielski), właścicielem modnego klubu w Warszawie. Jednak młody biznesmen oczaruje na nowo dziewczynę, wprowadzając się do niej i rozpieszczając na każdym kroku.

Lecz nawet w tym raju nie zabraknie intryg. Była dziewczyna Janka – Monika (Monika Pietrasińska zagra samą siebie – fotomodelkę, która zasłynęła rozbieraną sesją dla amerykańskiej wersji magazynu dla mężczyzn) nie może ścierpieć jego nowej miłości i bądźmy pewni, że wykorzysta każdą okazję, by zaszkodzić ich relacji... Smaczku doda jeszcze fakt, że w Marceli podkochuje się menedżer knajpy Janka – Nikodem Świacki.

Gwiazdy gościnnie

Nie dla wszystkich występujących praca w serialu będzie nowością. W rolę Gabrona wcieli się Gabriel Piotrowski, finalista „You Can Dance”, którego mogliśmy oglądać ostatnio w „Hotelu 52”.

W tanecznym talent-show zaczynała także inna bohaterka – Justyna Banasiak, którą zobaczymy w roli kuzynki Marceli, marzącej o karierze w modelingu.

Zresztą wśród obsady dominują modelki: Sylwia Nowak – zagra uczuciową stylistkę i dziewczynę Gabrona, Iza Małota – tancerkę i narzeczoną wziętego prawnika Mateusza (Mateusz Rojek), a Karolina Gilon siostrę Gabrona i uznaną fotografkę.

Nie obędzie się także bez ról gościnnych. W pierwszym odcinku wystąpi piosenkarka Candy Girl, a w kolejnych zobaczymy także blogerkę modową Maffashion i finalistę „The Voice of Poland” Rafała Brzozowskiego.

Wojciech Skrok

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama