Reklama

Beata Kozidrak szuka talentów w Lublinie

Wtorek, 14 sierpnia 2012 (13:21)

Wszyscy uzdolnieni wokalnie z Lublina i okolic mają szansę spotkać się oko w oko z Beatą Kozidrak. Już niebawem odbędą się przesłuchania do zespołu artystki w "Bitwie na głosy".

Zdjęcie

Beata Kozidrak /fot  /materiały prasowe
Beata Kozidrak
/fot /materiały prasowe

Wokalistka stawia nie tylko na uzdolnionych, ale i pracowitych ludzi. Czego mogą spodziewać się wybrańcy? - Będziemy bawić się w "Bitwie na głosy“, ale lajtowo nie będzie! Wycisnę z was wszystkie soki. Wszystko po to, żebyśmy przeżyli fantastyczną przygodę - takie słowa kieruje Beata Kozidrak do kandydatów. Jeśli chcecie współpracować z jedną z największych gwiazd polskiej piosenki, stawcie się na castingu w Lublinie.

Wszyscy zainteresowani powinni przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Mile widziane niespodzianki muzyczne przygotowane specjalnie dla artysty, np. oryginalne wersje jego hitów. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do II etapu, który odbędzie się następnego dnia.

Eliminacje do drużyny Beaty Kozidrak odbędą się 22 sierpnia, przed Zamkiem Lubelskim, przy ul. Zamkowej 9 o godz. 10:00. "Bitwa na głosy" pojawi się na antenie TVP 2 już 8 września. Emisja w soboty o godz. 20:10.

 


 

 
Artykuł pochodzi z kategorii: Bitwa na głosy

Reklama