Reklama

Całe mnóstwo reggae w "Bitwie na głosy"

Środa, 9 maja 2012 (15:37)

Już 12 maja, na antenie telewizyjnej Dwójki miłośnicy muzyki reggae będą mieli swoje święto. A wszystko to dzięki Kamilowi Bednarkowi i jego drużynie – zwycięzcom drugiej edycji „Bitwy na głosy”, którzy w pełni zawładną programem.

Zdjęcie

/   /AKPA
/ /AKPA

Artysta zaprosił kilku gości do swojego muzycznego show. Na jednej scenie spotkają się głosy polskiej muzyki reggae. Wystąpią m.in. Darek Malejonek oraz Gutek, czyli Piotr Gutkowski, lider zespołu Indios Bravos.

Pojawią się także dwie gwiazdy, które w swoim repertuarze nie posiadają piosenek w stylu reggae, ale to się może zmienić po specjalnym odcinku "Bitwy na głosy". Beata Kozidrak z zespołem Bajm przygotowała niespodziankę dla zwycięzcy 2. edycji. Co to będzie? Czy zaśpiewa jeden ze swoich kultowych hitów? Kto stanie z nią wspólnie na scenie?

Gościem specjalnym będzie także Halina Mlynkova i jej zespół z Cieszyna. Uczestnicy 1. edycji "Bitwy na głosy" razem ze swoją liderką nawiążą do piłkarskich emocji. Wykonają hit mundialowy z 2010 roku, "Waka, waka".

Drużyna z Brzegu zaśpiewa na bis najlepsze piosenki tej edycji. Utwór "Roxanne" w niezapomnianej aranżacji i stylizacji, wybrzmi z nową energią. W specjalnym show, pojawią się również premierowe wykonania zespołu poprowadzonego do zwycięstwa przez Kamila Bednarka. Jakie inspiracje drzemią w artyście i jego grupie? Kogo jeszcze wokalista zaprosił, by świętować swoje zwycięstwo?

Odcinek specjalny i pożegnanie z Kamilem Bednarkiem oraz jego drużyną z Brzegu, już w sobotę, 12 maja o godz. 20:05 na antenie TVP2.


Artykuł pochodzi z kategorii: Bitwa na głosy

Reklama