Reklama

Co obiecuje Rubik?

Czwartek, 20 września 2012 (11:16)

W tym odcinku pierwszy i ostatni raz wszystkie drużyny wystąpią razem. Która odpadnie?

Zdjęcie

Piotr Rubik i jego drużyna w "Bitwie na głosy" /fot  /AKPA
Piotr Rubik i jego drużyna w "Bitwie na głosy"
/fot /AKPA

Jedno jest pewne. W najbliższą sobotę z "Bitwy na głosy" nie zostanie wyeliminowany zespół Ewy Farny, bo w pierwszym odcinku otrzymał najwięcej głosów telewidzów i w ten sposób zapewnił sobie bezpieczeństwo. Piosenkarka była zaskoczona sukcesem, ale szczęśliwa. Słynny kompozytor Piotr Rubik, choć nie ma takiej pewności, jest nastawiony optymistycznie. Przekonuje, że przyjął propozycję udziału w programie, bo jest on wyjątkowy. Jedyny, w którym można bawić się muzyką i pracować z ludźmi. Artysta to zna i lubi, bo tym przecież zajmuje się na co dzień. 

Zdjęcie

Alicja Węgorzewska i Kasia Zielińska
/fot /AKPA

Dlatego na pierwszą prezentację wybrał jeden ze swoich niezwykle popularnych utworów, "Niech mówią, że to nie jest miłość!". Piotr Rubik wysoko ocenia swoich rywali w "Bitwie", ale wierzy, że ludzie z drużyny, którą skompletował, zajdą wysoko. I nawet obiecał im, że po szczęśliwym zakończeniu rywalizacji będą koncertować razem z nim. A pierwsza taka okazja nadarzy się wkrótce - 25 listopada. Trzecia edycja "Bitwy na głosy" podtrzymuje tradycję dwóch pierwszych, że jedną z drużyn prowadzi do walki duet artystów.

W pierwszej byli to Łukasz i Paweł Golcowie, w drugiej Natalia i Paulina Przybysz. Tym razem - Baron i Tomson z grupy Afromental. Ale są i zmiany. Do prowadzących dołączyła Agnieszka Szulim, a do Alicji Węgorzewskiej w jury - Katarzyna Zielińska, Wojciech Jagielski i Tomasz "Titus" Pukacki z Acid Drinkers. Czyj zespół zyska ich największe uznanie?

"Bitwa na głosy" w sobotę, 22 września o godz. 20:10 na antenie TVP 2.

Artykuł pochodzi z kategorii: Bitwa na głosy

To i Owo

Reklama