Reklama

Piotr Rubik zaprasza do swojego zespołu

Piątek, 17 sierpnia 2012 (14:09)

Marzy Ci się występ w "Bitwie na głosy"? Chcesz stanąć na scenie razem z Piotrem Rubikiem? Jeśli tak, przyjdź na przesłuchania do programu, już w sobotę 25 sierpnia w Warszawie.

Zdjęcie

Piotr Rubik /fot  /AKPA
Piotr Rubik
/fot /AKPA

Zdjęcie

/fot /TVP

W eliminacjach do muzycznego show artysta wybierze szesnaścioro zdolnych wokalistów. Czy biorąc pod uwagę jego duże doświadczenie w pracy z chórami, Piotr Rubik będzie miał specjalne wymagania?

- Zdolności wokalne są istotne, ale bardzo ważna jest chemia, nadawanie na tych samych falach. Czasami od razu czuję, że chcę z daną osobą pracować, a z inną nie, mimo że jest ona świetną wokalistką lub wokalistą. Oprócz odpowiednich warunków głosowych liczy się pozytywne podejście do życia i dobra energia - tłumaczy muzyk.

Wszyscy zainteresowani występami w drużynie Piotra Rubika powinni przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Mile widziane niespodzianki muzyczne przygotowane specjalnie dla artysty, np. oryginalne wersje jego hitów. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do II etapu, który odbędzie się następnego dnia.

"Bitwa na głosy" pojawi się na antenie TVP 2 już we wrześniu. Emisja w soboty o godz. 20:10.

Artykuł pochodzi z kategorii: Bitwa na głosy

Reklama