Reklama

Tatiana Okupnik i Albert Sosnowski zmierzą się z Kubą

Poniedziałek, 30 kwietnia 2012 (09:18)

Jak zwykle we wtorek na kanapach u Kuby Wojewódzkiego rozsiądą się goście, o których mówi się w mediach. Tym razem będzie to muzyczno-sportowa mieszanka.

Zdjęcie

Kuba zleje Alberta Sosnowskiego? /    /TVN
Kuba zleje Alberta Sosnowskiego?
/ /TVN

Zdjęcie

Albert Sosnowski i Tatiana Okupnik - goście Kuby Wojewódzkiego
/ /TVN


Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu koleżankę z "X Factor", o której z kolei Czesław Mozil powiedział, że ma najlepszy tyłek w polskim show-biznesie. Ale Tatiana Okupnik na pewno nie pojawi się w talk-show z zamiarem prezentowania swoich wdzięków - w końcu od tego są u Kuby "wodzianki" - a raczej będzie chciała porozmawiać o artystycznych dokonaniach. Czy poznamy kulisy jej pracy w Londynie? Jedno jest pewne - na muzycznej scenie "Kuby Wojewódzkiego" wystąpi... Tatiana!

Drugim interlokutorem Kuby będzie Albert Sosnowski, bokser, który walczył z Witalijem Kliczko. Pięściarz jest byłym mistrzem świata organizacji WBF i mistrzem Europy federacji EBU. Czyżby panowie zamierzali publicznie zmierzyć swoje siły? A może rozegrają partyjkę pokera? Drugą obok boksu pasją "Dragona" jest właśnie poker, w którym sportowiec radzi sobie równie dobrze jak w ringu.

"Kuba Wojewódzki", wtorek godz. 22:30, TVN

Artykuł pochodzi z kategorii: Kuba Wojewódzki

Reklama