Reklama

Wojewódzki wraca po wakacjach

Poniedziałek, 3 września 2012 (13:24)

Dla fanów "Kuby Wojewódzkiego" mamy dobrą informację. Już w najbliższy wtorek zobaczymy premierowy odcinek po wakacjach. Nie zabraknie gorących emocji, a na kanapach zasiądą: Natalia Siwiec i Anita Włodarczyk.

Zdjęcie

Gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą Natalia Siwiec i Anita Włodarczyk /fot  /TVN
Gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą Natalia Siwiec i Anita Włodarczyk
/fot /TVN


Tym razem u Kuby Wojewódzkiego pojawią się dwie urocze panie. Właściwie tradycją już się stało, że Kuba gości polskich olimpijczyków. Dlatego w pierwszym odcinku na kanapie rozsiądzie się Anita Włodarczyk, zdobywczyni srebrnego medalu olimpijskiego w rzucie młotem, brązowa medalistka mistrzostw Europy z 2010 r. Zwyciężała również w drużynowym czempionacie Starego Kontynentu. Włodarczyk jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletek. A o co zapyta sportsmenkę Kuba Wojewódzki?

Drugim gościem będzie najgorętsza celebrytka ostatnich miesięcy - Natalia Siwiec. Siwiec została okrzyknięta mianem Miss Euro po tym, jak pojawiła się na jednym z meczów Euro 2012. Od tego czasu Natalia zapraszana jest wszędzie: na pokazy mody, premiery filmów oraz do telewizji śniadaniowych. Ostatnio celebrytka wyznała, że chciałaby zostać aktorką. Popularność Siwiec budzi spore kontrowersje. Gwiazdka uważana jest za ładną, acz niezbyt rozgarniętą. A może Natalia zaskoczy nas czymś u Kuby ?

Na koniec zagra Ygor Przebindowski z zespołem.

"Kuba Wojewódzki" we wtorek,  4 września o godz. 22:30 na antenie TVN.

Artykuł pochodzi z kategorii: Kuba Wojewódzki

Reklama