Reklama

Coraz mniej gotowania w "Kuchennych rewolucjach"

Środa, 23 maja 2012 (15:23)

Magda Gessler jest kimś więcej niż mistrzynią kuchni. Jest higienistką, która uczy restauratorów mycia podłogi i psychologiem, który godzi skłócone rodziny. Jej program zdobywa coraz to nowych widzów, ale grono niechętnych też szybko rośnie!

Zdjęcie

/    /TVN
/ /TVN

Najbardziej kontrowersyjne są blond loki znanej restauratorki. Fora internetowe aż kipią od głosów, że Magda Gessler powinna nosić czepek. Nie ma mowy. Burza włosów, ostry język, dramatyczne gesty - to jej znaki firmowe. "Kuchenne rewolucje" wrzą od konfliktów, napięcia, a to przyciąga widzów - blisko 3 miliony. Ma większą publiczność niż grono słynnych showmanów i ich pupili w "X Factor"! 

Zdjęcie

/ /TVN

Więcej przekleństw


Program pojawił się na antenie TVN wiosną 2010 r. Znana warszawska restauratorka odwiedzała małe lokale, których właściciele mieli kłopoty z ich utrzymaniem. Radziła, co poprawić w menu, co w wystroju restauracji. Zachowanie Magdy Gessler dalekie było od telewizyjnej grzeczności znanej np. z "Dzień dobry TVN". Rugała właścicieli lokali gastronomicznych za brud, używanie produktów niskiej jakości, za złe menu. Po prostu przeklinała.

Lista pretensji


Popularność programu szybko znalazła oddźwięk w fali plotek. Mówiono, że restauracje, które poddały się poradom Magdy, bankrutują. Potem zaczęto pisać, że udział w programie jest płatny (restauratorzy wykładają po 100 tys.). Ostatnie odcinki cyklu nasycone były ludzkimi problemami. W zasadzie specjalistka od gastronomii znalazła się w roli psychologa! Zarzucono jej, że pewne osobiste wypowiedzi bohaterów są nagrane bez ich zgody, niejako wymuszane. A oglądalność rosła!

Znowu w drodze

Ostatni raz przed wakacjami Gessler uda się do Koszalina. Będzie pomagać barowi Fregata. A potem wejdzie na plan: ruszyły zdjęcia do 6. serii "Kuchennych rewolucji".

"Kuchenne rewolucje" w czwartek, 24 maja o godz. 21:30 na antenie TVN.

Artykuł pochodzi z kategorii: Kuchenne rewolucje

Telemax

Reklama