Reklama

Magda Gessler gospodynią programu "MasterChef"

Wtorek, 26 czerwca 2012 (16:20)

Po kilku tygodniach spekulacji, kto będzie prowadzącym "MasterChef", wszystko stało się jasne. Gospodynią nowego show TVN zostanie Magda Gessler.

Zdjęcie

Magda Gessler /fot  /AKPA
Magda Gessler
/fot /AKPA

Znana restauratorka wydaje się zadowolona z nowej roli, jaka jej przypadła. W jednym z ostatnich telewizyjnych wywiadów z entuzjazmem opowiadała o nowej pracy.

- Jestem strasznie dumna, że Edward Miszczak i Piotr Walter nominowali mnie na "MasterChefa" bez żadnych eliminacji przedwczesnych - powiedziała Gessler w "Dzień Dobry TVN", nawiązując do ostatnich informacji w mediach, odnośnie ostrej rywalizacji podczas castingów o rolę prowadzącej show.

Telewizyjna gwiazda cieszy się również, że dużo osób przyszło na przesłuchania do programu "MasterChef". - Te castingi, które do tej pory były, są zaskakująco owocne. Ludzie wykazują się nieprawdopodobnymi talentami. Chciałabym, żeby to była nowa pasja, która ogarnie całą Polskę - mówiła niedawno kuchenna rewolucjonistka.

Gessler w trakcie wywiadu nie uniknęła także pytania o porównanie do jurorów brytyjskiej wersji programu. Przyznała, że najbliżej jej do Gordona Ramsaya, ale nie chciałaby stosować tych samych metod co on, ponieważ są zbyt ostre.

Czy występ Magdy Gessler w nowym programie oznacza, że nie zobaczymy już "Kuchennych rewolucji"? Nic bardziej mylnego. Restauratorka będzie łączyć dwa programy, i jak zapowiedziała, "Kuchenne rewolucje" na pewno nie znikną z anteny TVN w najbliższym sezonie. 

Emisja "Masterchefa" oraz "Kuchennych rewolucji" planowana jest na jesień tego roku.

mj

Artykuł pochodzi z kategorii: MasterChef

Reklama