Reklama

Łatwo nie będzie

Wtorek, 7 sierpnia 2012 (16:29)

Wypełniona po brzegi sala na widok czwórki jurorów "Must be the music" bije gorące brawa – znak, że zaczyna się prawdziwy maraton dobrej muzyki. Uczestnicy nie mogą jednak liczyć na pobłażliwość, jurorzy zapowiadają trudne eliminacje.

Zdjęcie

Praca w studio "Must be the music" wre /Mazurek/Studio 69 /Polsat
Praca w studio "Must be the music" wre
/Mazurek/Studio 69 /Polsat

Zdjęcie

Casting do 4. edycji "Must be the music"
/Mazurek/Studio 69 /Polsat

Wakacyjna laba? Dla jurorów i prowadzących "Must be the music. Tylko muzyka" pojęcie takie nie istnieje!

Najostrzejszy juror

W warszawskiej hali Mera rozpoczęli nagrania do IV edycji show, podczas których spośród stu osiemdziesięciu wykonawców wybiorą do półfinałów jedynie trzydziestu. Efekty pracy wielkiej czwórki poznamy już we wrześniu.
- Teraz to ja jestem najostrzejszym jurorem, najczęściej mówię "nie". Doszedłem do wniosku, że bycie głównie na "tak" rozbudza niepotrzebnie nadzieję. Lepiej wcześniej uciąć przygodę z naszym programem, wyciągnąć wnioski z własnych niedociągnięć, nie załamywać się i próbować dalej - mówi nam Adam Sztaba. Dodaje też, że w przeciwieństwie do poprzednich edycji zgłosiło się dość mało zespołów reggae i folk.

Zdjęcie

Tym razem zgłosiło się mniej zespołów reggae i folk
/Mazurek/Studio 69 /Polsat

- Słychać natomiast dużo rocka, ostrych gitarowych brzmień. Ubolewam za to, że nie pojawiło się również zbyt wielu instrumentalistów - żali się juror.

Faworytów mają na oku

O swoich typach, choć dosyć ogólnie, mówi za to Elżbieta Zapendowska.
- Świetne wrażenie zrobiły co najmniej trzy znakomite zespoły wokalno-instrumentalne oraz trzech utalentowanych solistów - zdradza jurorka, przygotowując się do wejścia na widownię.
Natomiast Łozo mówi wprost: - Cieszą mnie ci, którzy nie boją się eksperymentować, łącząc na przykład dźwięki z pustych butli gazowych z uderzaniem w beczki. Będzie niezły muzyczny miszmasz! - dodaje ze śmiechem.

Artur Krasicki

Artykuł pochodzi z kategorii: Must be the music. Tylko muzyka

Tele Tydzień

Reklama