Reklama

Aktorki radzą, jak żyć eko i być sexy

Środa, 12 września 2012 (15:07)

Iza Miko, Anna Guzik i Joanna Liszowska poprowadzą telewizyjne cykle poradnikowe. Sprawdź szczegóły!

Zdjęcie

Anna Guzik poprowadzi "Zdrowie na widelcu" /  /Polsat
Anna Guzik poprowadzi "Zdrowie na widelcu"
/ /Polsat

Kiedyś dobrych rad udzielały mamy i babcie, dzisiaj autorytetami w rozmaitych dziedzinach są celebryci. Od października Iza Miko będzie nas uczyć, jak założyć ogródek na balkonie, Anna Guzik - jak dobrze zjeść i nie przytyć, a Joanna Liszowska pomoże samotnym Polkom zyskać pewność siebie i umówić się na randkę. 

Zdjęcie

Joanna Liszowska zdradzi, jaki jest niezawodny "Sposób na faceta"
/ /AKPA

Ekologia niejedno ma imię

- Będę propagowała prowadzenie własnych ogródków warzywnych w mieście - mówi Iza Miko, która od dawna zaraża ludzi pasją do ekologii. W cyklu "Blondynka w ogrodniczkach" aktorka będzie służyć radą miłośnikom natury.
- Jestem weganką, więc nie zabraknie też tematów z tym związanych, a także przepisów na zdrowe i smaczne dania - dodaje nasza eksportowa gwiazda.

Co ciekawe, eko-kuchnia to także konik Anny Guzik. Aktorka przeszła ostatnio prawdziwą metamorfozę, zrzucając sporo zbędnych kilogramów. Teraz podzieli się z widzami swoją wiedzą na temat zmiany nawyków żywieniowych w programie "Zdrowie na widelcu".

Wyglądać jak milion dolarów

- Nie chcemy nikogo swatać! - śmieje się Joanna Liszowska. - Ale pokazujemy, co można zrobić, żeby kogoś poznać - zdradza aktorka, prywatnie szczęśliwa żona szwedzkiego milionera.
W cyklu "Sposób na faceta" podpowie młodym, ale wciąż samotnym kobietom, co zrobić, żeby zainteresować sobą mężczyznę. Każda z dwunastu uczestniczek programu w ciągu 5 tygodni przejdzie gruntowną przemianę, od szarej myszki do seksownej kocicy. Specjaliści zadbają o ich ubrania, fryzurę, makijaż, a nawet zęby. Pomogą stracić wagę i poprawić kondycję. Nie zabraknie również rozmów z psychologiem.
- Może mężczyźni też się czegoś nauczą - żartuje Joanna Liszowska.

Marzena Juraczko

Cykl "Blondynka w ogrodniczkach" od października w "Pytaniu na śniadanie", piątek godz. 8:00, TVP 2
"Zdrowie na widelcu", poniedziałek godz. 16:00, Polsat Cafe
"Sposób na faceta", wtorek godz. 19:30, Polsat Cafe

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

TV14

Reklama