Reklama

Andrzej Pilipiuk w TVN 24

Piątek, 28 września 2012 (11:21)

W sobotę 29 września gościem "Xięgarni" będzie - jak sam o sobie mawia - seryjny grafoman. Andrzej Pilipiuk zaprezentuje swoją najnowszą książkę.

Zdjęcie

Andrzej Pilipiuk /  /materiały prasowe
Andrzej Pilipiuk
/ /materiały prasowe

W czwartym wydaniu "Xięgarni", które na antenie TVN 24 zobaczymy w sobotę 29 września o godz. 18:00, gościem Agaty Passent i Mariusza Cieślika będzie Andrzej Pilipiuk. Okazją do spotkania jest najnowsza książka o przygodach Jakuba Wędrowycza (postać wymyślona przez pisarza doczeka się swojego pomnika) zatytułowana "Trucizna", której premierę wydawnictwo Fabryka Słów zapowiada na 5 listopada.

Będzie to już siódma odsłona cyklu uwielbianego przez czytelników. Andrzej Pilipiuk zdążył stać się sztandarowym pisarzem Fabryki Słów. Od ponad 15 lat trawiony gorączką tworzenia. Przyznaje się do popełnienia co najmniej 26 wyjątkowo bezwzględnych czynów grafomańskich, w zdecydowanej większości noszących znamiona bestsellerowych! Nie przejmuje się opiniami recenzentów, bo - jak twierdzi - i tak zarabia więcej od nich. W "Xięgarni" opowie m.in. o "Truciźnie" i o swoich krytykach...

"Xięgarnia", sobota 29 września godz. 18:00, TVN 24

SPRAWDŹ WSZYSTKIE EMISJE PROGRAMU XIĘGARNIA

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Reklama